Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most mar mindig ez lesz vagy...

Most mar mindig ez lesz vagy változik?

Figyelt kérdés

A koronavirus egyszer el fog tűnni vagy változik a helyzet, hogy kicsit jobb legyen?

Nincsennek koncertek,társasági elet,félsz hogy kórházba kerülsz, nem tudok találkozni távoli barátaimmal, állandóan maszkba kell lenni sok lehetőséget elvesz sajnos.

Ez mar örökké igy fog maradni? Nagyon szomoru vagyok emiatt, 18 eves vagyok es kilátástalannak latom a jövőmet emiatt. Most maszkban fogok eletem végéig lenni? Sosem latom a távoli barátaimat, meg egyaltalan, hogy szerezhetnek újakat a jövőben ha nem lehet menni sehova? Nagyon szorongok ezek miatt



2020. okt. 24. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Nyugi, még 1-2 év és túl leszünk rajta :)
2020. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon remelem, mert el nem tudom mondani mennyire szorongok ha a jövőre gondolok koszonom a választ 💗
2020. okt. 24. 20:51
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, 28 évesen, 2 hetes házasként, októberi 70 fős lagzival, amibők 35 fő lemondta szeptemberben... Gondolhatod mennyire tele már ezzel a coviddal a hócipőm xD
2020. okt. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Juuuj szeegeny,nagyon nehez lehet

Elhiszem, hogy tele van a hocipod remélem hamar vissza áll minden a regi kerékvágásba

2020. okt. 24. 21:38
 5/11 valaki : ***** válasza:
100%

Ne félj, drága nem tart ez örökké. Nem tudom megjósolni, privát véleményem van mint sokaknak, de az semmit sem jelent. Viszont abban biztos vagyok, hogy szuper, unokákat szórakoztató fiatal korod lesz, amiben nem a koronavírus lesz a verérfonal.

Ne szorongj, vége lesz :)

2020. okt. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy koszonom a választ ❤️
2020. okt. 25. 13:41
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nem fog örökké tartani. Voltak már más világjárványok is, azoknak is vége lett, pedig ott még vakcina sem volt, itt pedig lesz hamarosan. A spanyol náthában pl. sokkal többen meghaltak, mégis vége lett a járványnak. A pestis meg fél Európát kiírtotta, ott aztán főleg nem tudtak mit kezdeni az egésszel, de annak is vége lett. A koronavírus szerencsére ezekhez képest sokkal kevésbé veszélyes. Szerintem 2021 végére már minden normális lesz, de amint lesz vakcina javulni fog a helyzet. A következő pár hónap lehet, hogy nehéz lesz, és persze nehezebb úgy, hogy minden elég bizonytalan jelenleg. Nekem is elegem van már, de szerintem már a vége felé járunk. A pozitívum az az, hogy amikor már nem kell maszkot hordani, meg mindenhol szorongani, akkor még a kisebb dolgokat is sokkal jobban fogjuk élvezni egy darabig.
2020. okt. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
86%

Nyugalom!!! Ez a legbölcsebb amit, most tehetsz,még ha nehéz is, a belső béke mindennél fontosabb!

A folyamatos szorongás, stressz, félelem az immunrendszer legnagyobb ellensége.

Változásban van minden, ez egy ideiglenes időszak, túl leszünk rajta nemsokára...

2020. okt. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
18 éves korban az ember alapjaraton is folyton izgul, szorong. De azért tulelheto. Még ezzel a nyuves vírussal is.
2020. okt. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
ne aggódj, ha megnézed a híreket, már folynak a lázadások, csak még túl kicsik ahhoz, hogy ne lehessen őket szétverni... de egyszer majd valahol elég ember megy az utcára, visszaszerzik az életüket, aztán amikor még két héttel később is életben vannak, a többi város és ország is felébred, és visszaszerezzük az életünket! utazni fogunk, tanulni, dolgozni, találkozni fogunk a barátainkkkal és új barátokat szerzünk, a gyermekeknek újra joga lesz iskolába járni, lesz újra kultúra és művészet és szórakozás, csak ehhez előbb be kell vernünk néhány felfuvalkodott orvos pofáját. de meg fogjuk tenni, ne aggódj. szóval csak nyugi, minden rendben lesz. csak még egy kicsit tennünk kell érte. (viszlát a hozzád legközelebb eső következő tüntetésen)
2020. okt. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!