Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért tehetnek meg mindent a...

Miért tehetnek meg mindent a külföldiek a velünk a saját hazánkban?

Figyelt kérdés

Nem csak személyes tapasztalat alapjánk, mások is ugyanezt vették észre, hogy Magyarországon szabadon lehet a külföldieknek szemtelenkedni, tiszteletenül viselkedni az ittlakókkal...


Amíg teszem azt, Dubai-ban, Kairóban, Pekingben, Delhi-ben, Dublin-ban, Bécsben ha csak ferdén nézel egy helyire idegenként, neked annyi finoman szólva...itt meg mindent lehet.


A testvérem párja a vírus megjelenését követően elveszítette az állását és egy kínai kézben levő alkatrész-összeszerelő helyre ment ideglenesen, az egyik kìnai vendéglős ajánlotta neki, akit ismertek egy ideje...amikor 10-13 órás állás után pisilni szeretett volna, egy kìnai odament hozzá, mondott valamit, és megütötte teljes erőből.


Képzled el, ha fehérként megütnék valami ázsiai országnan egy helyit...



A turisták abszolút nem tudnak viselkedni...olaszok rendszeresen használták tornateremnek a földalattit, sőt, egyszer a 16-ossal kellett hazamennem...várbusz...egy olasz turista leüllt mellém, de úgy, hogy nagyon közel hajolt és amikor látta, hogy kellemetlen nekem, lek_rvázott az anyanyelvén....



Lusta voltam leírni a többit...itt miért lehet mindent megtenni??


2020. nov. 22. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
Mivel nem ismerjük a történet másik oldalát, és az utest kivalto okokat sem, erre így nehéz bármit mondani. Én amúgy általánosságban nem tapasztalom amit leirtál.
2020. nov. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ezek nem kicsit ki vannak színezve, inkább csak ti nem bírjátok a külföldieket. Ja, és én rendszeresen járok ki Bécsbe, soha nem vertek össze, ha ránéztem valakire, szal erről ennyit.
2020. nov. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!