Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék olyan körökben...

Hogyan tudnék olyan körökben mozogni, ahol több lányt ismernék meg?

Figyelt kérdés
23 éves egyetemista vagyok, és egész életemben olyan dolgokkal foglalkoztam, amik nem érdeklik a lányokat. Például: volt pár év mikor thai-boxoltam - 1 lány edzésen, amúgy senkit nem érdekelt. Utána erőemelés, jól néztem ki - szintén nem érdekelte a lányokat, csak a csávókat vonzottam vele. Motorozok/autózok, illetve szerelem őket - szintén nem izgatja fel a lányokat. Az informatikáról, disznótorokról már nem is beszélek... Ezek által nagyon sok fiú haverom lett, több is a kelleténél, de lány egy se... Úgy vettem észre, hogy amíg ezek a hobbik egy fiú szemébe általában izgalmasak, a lányok szemébe ezek unalmasak, nem is csinálják sokuk. Így viszont nem tudom, hogy mi az amivel megtudnám fogni a nőket, vagy hogy tudnék több nő közelébe kerülni. Lehet velem bármiről beszélgetni, mondták hogy jó a humorom is, nem vagyok csúnya, de mégis elhalt az összes lánnyal levő kapcsolatom.

2020. nov. 29. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Járj el bulizni
2020. nov. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen lányokat keresel? Egyik opció valóban a buli, de ha szeretnél tartalmasabb kapcsolatot, akkor meg az nem lesz egy ideális hely erre.

Én is ezzel szenvedek egyébként... Mindig volt rengeteg csaj a társaságomban régen, de egyetemen csak fiúk vannak szinte és már sportolni sem sportolok, meg a hobbimat is főként fiúk űzik.

2020. nov. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Járok bulizni, vagyis jártam még a korlátozások előtt. Egyéjszakásaim is voltak, de valahogy nekem nem jön be ez az "egész este jól elvagyunk együtt aztán sose beszélünk többet" dolog. Úgyhogy inkább egy barátnő lenne már jó. Vagy ha nem barátnő, akkor egy lány havernak is nagyon örülnék. Engem is mindig fiúk vesznek körbe mindenhol kb. és egyszerűen nem tudok lányokkal ismerkedni. Ha meg sikerül, akkor meg egyszerűen nem tudok feléjük izgalmas dolgokat prezentálni, mert nem tudom egyáltalán mivel lehet fent tartani egy mai lány figyelmét/érdeklődését felém. A haverjaim annak is örülnek, ha egy trágyadombról dobok nekik snapet, de lányoknál nemtudom, hogy mit kéne... :'D


Úgyhogy ja, átérzem #2-es a helyzeted. :D

2020. nov. 29. 22:03
 4/4 A kérdező kommentje:

Még egy kis plusz részlet a kérdésemhez, hogy mire is gondolok valójában: Nagyon sok olyan haverom van akiket régóta ismerek, meg olyan is akiket nem olyan rég. De mégis történjen akármi, ha nem is látjuk egymást hónapokig, utána is meg közbe is kölcsönös az érdeklődés. pl. megkérdik, hogy hogy haladok a motorral, hogy áll az edzés stb., meg én is érdeklődök utánuk. Tehát ha nem is állandóan de kisebb kihagyásokkal beszélek velük.


Viszont a lányokkal ez nem így működik. Ott általában az van, hogy én érdeklődök feléjük, és ennyi. :'D. De nem is várom el, hogy megkérdezzék, hogy sikerült-e olajat cserélnem vagy mennyi izmot szedtem fel. És ez itt a probléma, egyszerűen nem tudom mit kéne csinálnom, hogy úgy működjön a kapcsolattartás a lányokkal, mint a fiú haverjaimnál.


(Legutóbb is, mikor megismertem egy lányt, eleinte sokat beszéltünk, meg napi 5-6 snap megvolt, aztán eltelt 2 hét, és már csak napi 1-2 snap, aztán a végén meg kiaddolt a picsába.. :'D. Találkozni nem tudtunk a korlátozások miatt.)

2020. nov. 29. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!