Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért gondolják, hogy tökélete...

Miért gondolják, hogy tökéletes az életem? , mikor nem is ismernek?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok. Nem vagyok kövér

de azért sovány sem. Mindig mosolygok, de legtöbbször ez a mosoly hamis.A szüleim sokat dolgoznak(ne úgy gondoljátok, hogy ügyvédek vagy valami) hogy ami kell az meglegyen(ruha, felszerés a suliba). De az osztálytársaim folyton csesztetnek, hogy új ruha, új minden, tökéletes élet(nem csak új ruháim vannak, sok van turiból is...szóval). Meg elmegyünk egy másik városba strandolni,és hogy ezért beképzelt vagyok(egyszer voltunk más városban). Egyáltalán nem tökéletes az életem. sokat bántanak, mert nem vagyok olyan sovány.Egy nagyapám alkoholista, a másik prostikhoz jár, mamámat megkell műteni.Anyumék egyre többet veszekednek. Apum meg szerencsejátékozik rendszeresen. Egy házba lakunk nagyanyámékkal egy feszt hallgatom, hogy veszekednek, ordibálnak egy másssal.Nagyanyám sír tatám ordít. Anyum is egyfeszt sír, mert apu... szerencsejátékozik.



2017. szept. 4. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a durva, hogy a mai világban a te életed számít felsőkategóriásnak. Amúgy azért érezhetik úgy, hogy jobb életed van náluk, mert ők csak a felszínt látják (szép ruhák, strandolás, stb), de a családi viszálynak és egyéb problémáknak nem tanúi. Az ilyen emberek ostobák, mert úgy ítélnek el, hogy csak felszínesen tudnak rólad pár dolgot. Meg persze ott van az is, hogy a saját frusztrációit így vezetik le.
2017. szept. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem én hogy csak a felszint látják,de nem az van mindig úh ruhákat kapok, mert nem csak sulikezdésre és szülinapomra. Tudom, hogy vannak nálunk szegényebbek az osztályban.

Sok osztálytársammal 7 éve osztálytársak vagyunk és azokon látom ha valami nincs rendbe hiába mosolyognak.Nem azt mondom, hogy ők kiérdezzék tőlem mi a baj, mert nincs arra szükségem, hogy sajnáljanak de azért legyen már annyi emberség néhányukban hogy nem csak azzal foglalkozzanak, hogy mit mutatnak mások kifele. mert szerintem ha valaki hamisan mosolyog azt észre lehet venni.

2017. szept. 4. 12:01
 3/4 A kérdező kommentje:

új* kérdezzék*

Remélem érthetően fogalmaztam :)

2017. szept. 4. 12:02
 4/4 anonim ***** válasza:
nyugi, nekem is ezt mondták, azt szépen rájöttek idővel, hogy ja basszus... igaza volt...
2017. szept. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!