Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem furcsa hogy egy osztálytal...

Nem furcsa hogy egy osztálytalálkozóra meg se hívtak és utólag tudtam meg? Nem úgy van értelme ha minél többen ott vannak?

Figyelt kérdés

Összefutottam X osztálytársammal véletlenül és megkérdezte hogyhogy nem voltam találkozón. Milyen találkozón. Hát akkor derült ki hogy hónapokkal korábban volt.

Fenn vagyok a facebookon állítólag ott szervezték. Én semmi infót se kaptam róla nyilván nem véletlenül.


Nem úgy van értelme egy ilyennek ha minél többen mennek? Úgyse megy el mindenki, van akit el se lehet érni de ha már a meghívás szintjén is szelektálunk....


2020. nov. 30. 16:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem akarták, hogy ott legyél, nem hívtak. Ennyi. Lehet "miérteket" meg elméleteket gyártani, attól még a tény az tény marad.
2020. nov. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

"a tény az tény marad."


csakhogy én nem a tényre vagyok kíváncsi mert az evidens hanem az OKRA.

2020. nov. 30. 16:57
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
Az is le van írva, ne szelektíven olvass.
2020. nov. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
Ha kíváncsi vagy a pontos okra, kérdezz meg valakit az osztályból. Mi max csak találgathatunk, lehet aszociális/stréber/irritáló voltál.
2020. nov. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

"aszociális/stréber/irritáló voltál."


20 évvel ezelőtt? Lehet. Na de mit számít az ma már? 20 éve érettségiztem.

2020. nov. 30. 17:14
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Hát Bazsi én nem csodálkozom...
2020. nov. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Szard le, lehet ok nem is voltak kivancsiak rad
2020. nov. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
Nekünk is vannak osztálytársaink, akiket nem hívunk meg az ilyen találkozókra. Nagyon irritálónak kellett lenned ahhoz, hogy kiérdemeld azt, hogy évekkel később se szívesen látnak a volt társaid.
2020. dec. 1. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
20 év távlatából már nem tök mindegy milyen voltam 20 éve?
2020. dec. 1. 09:01
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

Hát nem tudom, adtál valamelyikőjüknek valamiféle barátságos jelet magadról? Hogy legalább tudják, hogy megváltoztál?


Nekünk még nem telt el 20 év, de kb. kizártnak tartom, hogy ezek az emberek jobbra forduljanak.

2020. dec. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!