Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan viselkednétek ha...

Hogyan viselkednétek ha messze átlagon felüli kinézettel rendelkeznétek?

Figyelt kérdés

Melyik típus lennétek az alábbiak közül ha messze átlagon felüli lenne a külsőtök:


1. Elszállnék magamtól, levegőnek mindenkit aki nincs velem egy szinten, csak velem egy szinten lévő ellenkező neművel jönnék össze és ha kell jó sokáig szingli maradok.


2. Folyamatosan flörtölnék ellenkező neműekkel esetleg le is feküdnék velük, tönkretennék pár kapcsolatot is, felraknék egy csomó képet magamról közösségi oldalakra.



Szavazzatok illetve ha másképp akkor komiban jöhetnek a válaszok.


2020. dec. 7. 00:19
A kérdező szavazást indított:
1
2
11 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se.
2020. dec. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Nem vagyok rá büszke, de #2...


Nem lenne az az isten, aki meggátolná, hogy bejussak minden nő bugyijába.

2020. dec. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bunkó lennék a nőkkel, csak azért, hogy megnézzem, igaz -e a teória, hogy ha jól nézel ki akkor bárhogy bánhatsz velük, imádni fognak. Nem egy kőbunkó, de egy lekoptatós, leszarom féle srác.

Ezt letudva megtanulnám azt, hogyan tudom jobban kiszűrni azokat a nőket akik komolyak, érettek, és nem csak a külsőmért szeretnek. Nekem nagyon gáz lenne, ha mindenkivel lefeküdnék, csak azért, mert megtehetem. Tudnám, hogy semmit nem látnak belőlem, és nem is érdekli őket. Nekem minimális intimitásra szükségem lenne.


"Elszállnék magamtól, levegőnek mindenkit aki nincs velem egy szinten,"

Szerintem elég butaság ignorálni azt, aki nem ugyanolyan "szintű" külsővel rendelkezik, mint én. Aki átlagos kinézetű, és tudok hozzá vonzódni, annak adnék esélyt. Nem lenne bennem ez a bosszús indulat, hogy most lehordjam az "alacsonyabb szintű" lányokat, csak azért, mert én sem tetszettem a top tier kinézetű lányoknak.

2020. dec. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan lennék mint most.
2020. dec. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan lennék mint most, maximum magabiztosabb és bátrabb lennék. Nem élnék vele vissza és nem fordítanám mások ellen, nem szeretek játszmázni meg gonoszkodni.

32N

2020. dec. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Rettentô introvertált vagyok, ezért ha feltûnôen jól néznék ki, és emiatt folyton mindenki figyelme rajtam lenne, esetleg ismeretlenek szólítanának meg, az olyan szinten zavarna, hogy szerintem alig lépnék ki a házból, és még jobban magamba zárkóznék, mint most.

Ez biztos úgy jönne le a környezetemnek, hogy "el vagyok szállva magamtól", holott csak arról vsn szó, hogy rettentô rosszul viselem, ha körülöttem ugrálnak.

39N

2020. dec. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek csak arra kellenék. Rosszul viselném.
2020. dec. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az 1-es verzió nálam alapjáraton működik és a 2-es válasz lehetőség is fennáll, azt kivéve hogy nem tennék tönkre kapcsolatokat és nem érdekelnek a közösségi oldalak.

Tudom ellentmondásos de ez van.

Szóval ha mindezekhez még átlagon felüli külső is járna, belesem merek gondolni milyen lennék.

2020. dec. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én ilyen voltam, de már ez elmúlt, pasasként elég fura, ha jobban nézel ki az átlagnál.

Sok lány próbált közeledni, rengeteg figyelmet kaptam tőlük, ignorálás esetén kb a poklok poklát éltem meg, és totál hülye voltam amúgy a nőkhöz.

A fiúk folyton szivattak, rendszeresen aláztak, ahol tudtak.

Mára meg fura, hogy mindez elmúlt, most gyakorlatilag semmi figyelmet nem kapok senkitől. De jobb is.

Akkor szabályosan önpusztító életmódba fogtam.

2020. dec. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!