Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most őszintén: az emberek...

Most őszintén: az emberek elég nagy része miért nem bírja ki, hogy ne menjen karácsonyozni meg szilveszterezni? Jobb dolog megfertőzni másokat vagy benyelni a betegséget?

Figyelt kérdés
De komolyan: van, aki direkt erre az alkalomra vár egész évben, hogy találkozhasson olyanokkal, akiket már rég nem látott? Ezt a rendkívüli esetet most sajnos ki kell bírni. És nem, ez senkinek nem jó, mi is nagyobb társasággal szoktunk szilveszterezni, meg a rokonság is nagyobb nemcsak karácsonykor, de most ennek hanyagolása mindenkinek saját érdeke lenne. Rohadt rossz, de miért nem lehet kibírni?
2020. dec. 8. 18:26
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező, senkit nem érdekel, hogy te mit hiszel, mennyire sz..rtad már össze magad ettől a hisztériától, de tud meg, én napi szinten meglátogatom a 60 éves apukámat (már külön költöztem tőle) és 100%-ban teljesen egészséges. Az agyát nem mosták át, nem úgy, mint a tiédet.


De gondolom, te már regisztráltál, hogy megkapd a vakcinát. Tudod, kettő kell majd belőle, és remélem azzal is tisztában vagy, hogy egy vakcina normális előállítása és tesztelése több év, és ezt a sz..rt meg alig egy év alatt előállították? :O Egyértelmű, hogy nem biztonságos.


De Orbán megmondta: egyetlen megoldás a vakcina. Oltasd be magad a többiket meg hagyd békén, és ne háborogj, ha más nem birka, mint te!


Csak egy kis infó még: egy szezonális influenzában több ezren halnak meg, többen, mint a mostani vírusban.


Kapcsold ki a tv-t, rádiót és ne olvass híreket! Többet érsz majd ezekkel.

2020. dec. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
64%

Engem még mindig az érdekelne, hogy miért hisztizünk hetekkel előre? Mi a kérdés célja a feszültségkeltésen és az internetes keménykedésen kívül?

Vagy azt hiszi valaki, hogy majd ez a kérdés drámai gondolkodásváltoztatásra készteti azokat, akik eddig se vettek komolyan semmit a vírusból?

2020. dec. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
73%

#11

Lehet ápolni, de csak egy bizonyos mértékig. Az egy dolog, hogy mi mindig rendre többen összeültünk, mint "lehetett volna", de a baráti kapcsolatok szerves részét képezik az együtt eltöltött programok, lásd mozi, színház, kiállítások, utazások, koncertek. Járok vívni és elég pocsék, hogy csak beszélgetni álltunk össze, mert a termünket bezárták.


Áprilisban terveztem volna hazalátogatni Budapestre a családomhoz, de most ez se jöhet össze, és Skype-on beszélni egyáltalán nem olyan, mint személyesen ott lenni, pláne olyannak, mint én, aki alapvetően ritkán találkozik velük.

2020. dec. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
24%

#14


De ezek a dolgok nem fognak nem fognak változni attól, hogy mindenki játsza a jampit, hogy csak azért se tartja be a szabályokat. Ez az időszak ilyen. 100 éve is szoptak a rokonok, most rajtunk a sor. De minél tovább szarakodunk rajta, annál tovább tartják fenn és csak rajtunk csattan az ostor. Kivéve persze nyáron, akkor tuti nem lesz semmi.

2020. dec. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
83%
#16: Személy szerint, én simán aláírnék egy ilyen lemondó nyilatkozatot, hogy ne kelljen betartanom a korlátozásokat. Maszkot hordanék, a kézmosás nálam vírus nélkül is megvan. És full egészséges, huszonéves fiatal vagyok.
2020. dec. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
85%

Csak ismételni tudnám a #17-es válaszát. Persze, majd beoltatom magam valami olyasmivel, aminek ismeretlenek a hosszútávú következményei. Pláne egy olyan dologgal szemben, amin már májusban túlestem és egy menstruációt sokkal rosszabbul élek meg.

Mondjuk maszkot nem hordanék, mert rosszul vagyok tőle, és nálam eddig is alap volt a kézfertőtlenítés. (Talán az embereknek nem most kéne rádöbbenni a higiénia fontosságára... )

25/N

2020. dec. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
73%

#16

Isten ments, hogy beoltassam magam! Elment az eszed! Örömmel írnám alá azt a nyilatkozatot, de akkor ne is kötelezzenek rá, hogy pl. nem mehetek ide-oda, csak mert nem oltattam be magamat.


Influenza ellen se oltattam még be magam soha, mégse lettem beteg.


Tudod, foglalkozni kéne napi szinten a testi-lelki egészségeddel, hogy ne betegedj meg!

2020. dec. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
66%

"Csak egy kis infó még: egy szezonális influenzában több ezren halnak meg, többen, mint a mostani vírusban."


Az a szomorú, hogy ha ezt kimondod, akkor neked harapják le a fejed, mert hát rettegni kell mert csak.

2020. dec. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
52%
Mert egyszer elunk , nehogy mar ne azt csinaljak amit akarjak, nincs itt akkora virus ,csak a media panik keltese..
2020. dec. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:

Példaként:


[link]


Kérdés?

Nem is lehet!

2020. dec. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!