Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most őszintén: az emberek...

Most őszintén: az emberek elég nagy része miért nem bírja ki, hogy ne menjen karácsonyozni meg szilveszterezni? Jobb dolog megfertőzni másokat vagy benyelni a betegséget?

Figyelt kérdés
De komolyan: van, aki direkt erre az alkalomra vár egész évben, hogy találkozhasson olyanokkal, akiket már rég nem látott? Ezt a rendkívüli esetet most sajnos ki kell bírni. És nem, ez senkinek nem jó, mi is nagyobb társasággal szoktunk szilveszterezni, meg a rokonság is nagyobb nemcsak karácsonykor, de most ennek hanyagolása mindenkinek saját érdeke lenne. Rohadt rossz, de miért nem lehet kibírni?
2020. dec. 8. 18:26
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
49%
En nem a kifogásokat keresem csak más egy konditermi edzes es mas egy kinti futas. En srac vagyok de tulsulyos tehat az izuleteknek nem nagyon kedvez a futas es eleg monoton is. Lemegy az ember kocogni napi 1 orat es semmi mas mozgasforma. Ezzel szemben a konditermi edzes nem csak kardio gepeken lehet hanem mellette szamtalan mozgasforma ami kikapcsolja az embert meg levezeti a stresszt. Nem minden ember egyforma.
2020. dec. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
51%

#33

Igen, más és? Munkanélküli vagy, ergó rengeteg időd van. Menj el egy közeli erdőbe túrázni, sétálni. Mozogj, a lényeg ez, ami bármi lehet, még mindig jobb egy könnyed séta, mint a semmit tevés!


A fogyás 70%-ban egyébként is az étkezésen múlik és NEM a mozgáson!


Sőt, egyes lakóparkok között kiépítettek kinti fitneszparkokat is. Menj el oda is és mozogj.


Mondom én, hogy csak kifogásokat keresel!

2020. dec. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
82%

Akkor veszel kondigépet vagy legalább kisebb súlyzókat (jaj most jön a nincs pénz, nincs hely rinya) vagy tornázol otthon, rengeteg videót, edzéstervet találsz. A túlsúlyt remekül le lehet adni gépek nélkül is.


Nem pedig elvárod, hogy majd a kedvedért személyre szabják a törvényt. Ne haragudj, de tényleg csak a kifogásokat gyártod, egyetértek a kommentelővel.

2020. dec. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
0%

27. látom átjött amit írtam. válaszodból ugyanaz derül ki, amit leírtam. aki kétségbe meri vonni, hogy a vakcina márpedig veszélyes, az biztosan be akarja adni, és természetesen a számok is hamisak, hiszen te névtelenül állítani mered, hogy a 94 éves rokonodat koronásnak írták be. na látod, én ezt fenntartásokkal kezelem, te mégis azt állítod, hogy én hiszek el mindent, amit a média vagy az internet forrásai mondanak :D


nem tűnt fel, miközben írtad a válaszod, hogy te is csak valaki mások álláspontját ismételgeted, amit te is csak olvastál egy bizonyos forrásból?

úgy vélem, ezek szerint te is sokmindent elhiszel anélkül, hogy saját bőrödön effektíve megtapasztaltad volna azt az állítást.


én egy szóval nem állítottam, hogy be akarom adatni az oltást, ellenben nem mondok olyanokat, mint mások, hogy mindenféle csúnya mellékhatást fog kiváltani meg halált okozna. nem azért, mert nincs így, hanem azért, mert nem tudom magabiztosan ezt bebizonyítani. minek okoskodjak és foglaljak állást egy bizonyos verzió mellett, ha nem értek hozzá, és nem tudok meggyőződni annak valóságtartalmáról?

2020. dec. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
50%

#36

Nézd meg ezt a videót és keress rá az összetevőkre:

[link]

Ez a Covid-19 AstraZeneca vakcinájának a doboza.


Daganatban még mindig jóval többen halnak meg, mint ebben a mizériába.

2019: rosszindulatú daganatok: 32 012

[link]


Mai covid eddigi halálozási adat: 6 280

2020. dec. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
24%
36-os, akkor ne higgy nekem! :D Amúgy ha elárulom a nevem az mitől tesz hitelesebbé? Nem vagyok híres sem orvos, csak látom a saját szememmel, mi megy. Amúgy mostohabátyám is koronás lett, de csak nem érezte az ízeket meg picit gyenge volt és nem hívta fel az orvost, nem regisztrálták be hivatalosan. Szerinted hányan vannak így, hogy nem kívánják a mizériát, inkább csinált házi karantént két hétig aztán home officeba dolgozott? Na, ennyit a számokról...
2020. dec. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:

37. és ez a videó mit bizonyít? jaaa, hogy ez TÉNY...elmagyarázza, mi az az MRC 5, és akkor a wikipédia kiírja, hogy azt abortált magzat tüdőszövetéből fejlesztették ki . na de az valamiért kimarad a videóból, hogy ez hogyan is működik a vakcinában vagy mit is csinál, miért van benne stb.

ja, hát nézz utánna...a lényeg, hogy EZ TÉNY...


a videó másik részében pedig már nem a dobozán szereplő szöveg van, szerepelhet akárhol is és szintén nem derül ki abból a kiragadott részletből, hogy miért is keresnek sürgősen mesterséges intelligencia szoftvert a mellékhatások feldolgozására.

hol a TÉNY?


minden gyógyszernek vannak mellékhatásai, attól, mert nem állítom, hogy veszélyes a vakcina, igaz, hogy tesztfázis, így hát több millió adat fog beérkezni a gyártóhoz azzal kapcsolatban, hogy ki hogyan reagált az oltásra, ezt nyilván emberi erővel nem fogják tudni feldolgozni, így kelleni fog AI. ez nem TÉNY, csak egy felvetés...ugye, hogy így is meg lehet magyarázni?


meg persze bele lehet magyarázni úgy, ahogy a videóban elhangzik, hogy ez direkt amiatt van, mert tudják, hogy mindenkire káros lesz...XD kérdés, hogy ezt miért akarná bárki is dokumentálni, ha ez direkt lesz így...nem pont az lenne akkor a lényeg, hogy ezt ne dolgozhassa fel senki semmivel? :D áhh mind1 is...EZ TÉNY XD jajj istenem komolyan mondom.

2020. dec. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
77%
Engem nem érdekel mások véleménye ilyen szempontból. Meg egyébként is autóval járok, nem is tudnék senki megfertőzni, ha akarnék se.
2020. dec. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim válasza:
37%

Csak mondom, ezt amugy mindenki a sok felelőtlen buta embernek köszönheti aki pár hónapja nagy ívben sz*r az egészre és vagy nem víseli helyesen a maszkot vagy nem bír a seggén maradni.

Ha már nyár óta helyesen "védekeznénk" a vírus ellen akkor most lehet hogy nem lenne korlátozva a karácsony és a szilveszter

2020. dec. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
40%
Te 41-es válaszoló elég nagy buta vagy. Elmondom neked a maszk nem véd semmitől különben akkor még kapják el az egészségügyi dolgozok vagy a tisztelt celebek például Majka hogy ha valóban elkapták és ők viselték a maszkot. Maszk semmit nem véd pláne ezek a kínai maszkok. A felhajtás meg nem a vírus miatt van hanem az egész világon a kormányok a nagyhatalmi emberek valami rosszat akarnak az emberiségnek lásd például vakcina. Már eleve ott kezdődik a probléma hogy az embereknek egy pár hónapos vakcinát akarnak beadatni miközben ki is mutatták hogy brámilyen mellékhatásai lehetnek akár halál is. A vakcinákat amik léteznek több évig fejlesztik és azok is okoznak még mellékhatásokat. Ez sajnos mrá régen nem a vírusról szól hanem a pénzről. A média meg a kormány elvette az emberek eszét.
2020. dec. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!