Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy társalogjak?

Hogy társalogjak?

Figyelt kérdés
Az osztályomba szerintem kb az osztály fele tuti azt hiszi, hogy autista vagyok... csak mert nem szoktam beszélgetést kezdeményezni, most fiuk a lányok mellett ülés rend van, persze nekem mindig a gyökerek jutnak ... hogy kezdjek el a mellettem ülővel beszélgetni? Amint megszólalok már lehurrognak, jó aki mellettem ülő még talán nem, de a mögöttünk lévő osztálytársam igen.... nagyon cikinek tartom, hogy egymáshoz sem szólunk, és légyszi ne ilyen sablon témákat írjatok, hogy: milyen az időjárás?, hogy vagy? stb.... nem akarom, hogy ha valakit mellém ültetnek már egyből hurrogjon az egész osztály, hogy szegény XY mellé (azaz mellém) kell ülnie, azt akarom, hogy megtudják, hogy én is vagyok olyan nagy arc mint ők, csak félek ha kimutatnám akkor a szemét osztálytársaim leszolnának
2020. dec. 15. 01:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt hinni, hogy autista vagy, hú.:D Autistaként érdekest ezt olvasni.Hanyadikos vagy?Azért kérdezem, hogy mennyi ideje van együtt az osztály.
2020. dec. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!