Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az egyik legjobb barátom...

Az egyik legjobb barátom szervez mára egy házibulit, de úgy döntöttem nem megyek (több lenn). Szerintetek rossz döntést hoztam?

Figyelt kérdés
áthív magához éjszakára kb 8 embert ( ugye a szabályozások miatt reggelig ott kell maradni mindenkinek). már nagyon hiányzik nekem a társaság, de úgy döntöttem, hogy nem megyek mert ha esetleg valaki hordozza a vírust és egy légtérben leszünk 8 órán keresztül, akkor biztos elkapom és megfertőzöm az egész családot Karácsonykor..de most nagyon rosszul érzem magam, mert nyilván szívem szerint ott lennék, ezer éve nem láttam őket, nem mentem kb sehova, de sajnos félek még ha nincs sok esély elkapni akkor is..
2020. dec. 19. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól döntöttél. Nem éri meg a kockázat.


Ha normális az a legjobb barát, megérti, és a vírus után sem fog hanyagolni emiatt.

2020. dec. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Jól döntöttél, én még a rendőrséget is rájuk hívnám, hiába a barátaim.
2020. dec. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

még jó hogy nem téged hívtak kettes, te vírushisztis fsz...

amúgy bírom az ilyeneket, most felégetsz magad mögött minden hidat, aztán majd csodálkozol, ha egyszer elmúlik a hisztéria, hogy mért fordul el tőled mindenki...

kérdező, depizz nyugodtan, az sokkal hasznsabb mint esetleg jól érezni magad és boldognak lenni...

2020. dec. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
#3 az ilyen emberekkel jobb is megszakítani a kapcsolatot. Az ilyenek nem barátok.
2020. dec. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 nem sok érzéked van... Úgy a világhoz. 😉
2020. dec. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
persze megértik, nem is ezzel van a baj hanem kezdek már begolyózni kicsit ettől a szociális izolációtól
2020. dec. 19. 19:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond, én is hasonló dilemmában vagyok. De ha tényleg a barátaid, biztos megértik, és lesz majd alkalom bepótolni.
2020. dec. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
szenvedsz, kezdesz begolyózni, hoyg téged idézzelek, de azért tartod magad cilike néni nyavalygásaihoz... akkor ne is csodálkozz, ha beleőrülsz az antiszociális vernyogásba.
2020. dec. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!