Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan mondja, hogy 'kupleráj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan mondja, hogy 'kuplerájt' csináltam a házából?

Figyelt kérdés

Szóval a legjobb barátnőmnek meglepetés hazibulija volt náluk és meg lett hívva két olyan fiú akikkel mindig összeakadunk ittasan(mármint a barátnőm és én és persze egyikőnk az egyikkel,masikunk a másikkal..Na értitek).És hát most is így történt. Több emeletes házuk van,mi az alsó szinten voltunk egy szobában,ott volt a buli.Tudni kell hogy rettenetesen meleg volt, majdnem megfulladtam.Lent is volt wc de nem szívesen pisiltem ott,mert sokszor foglalt volt (és amúgy meg is volt szóval nem akartam hogy mindenki hallja hogy betétet cserélek...) És hát az egyik fiú felkisert mindig mikor pisilnem kellett meg sokszor menekültem a meleg elől ami lent volt és hányingerem is volt, rosszul lettem.Na és a folyosón csokoloztunk és apukája meglátta aki röhögve mondta hogy menjünk szobára miért itt csináljuk hiszen úgy ismerem a házukat mint a tenyeremet.Be is mentünk az egyikbe ami jól is jött hogy le tudtam dőlni mert nagyon nem voltam jól.Semmi sem történt több okból is nyilván,nem volt ott az ideje sem a helye meg abszolút nem is akartam.De benyitott a barátnőm bátyja rankszolt hogy ezt ne(nem értem mire gondolt,fekudtunk csukott szemmel egymás mellett..)

Aztán mikor vége volt a bulinak olyan 11 körül,a barátnőm kitalálta hogy a fiúk maradjanak itt.Nem igazán értettem de mondtam hogy nekem mindegy,szüleitől függ.Aztan egy darabig úgy volt,hogy nem maradhatnak és menniük kell,de aztán mégis megengedték.Apuja bejött és tartott egy hegyi beszédet (de abszolút nem volt ideges,és nem is mondott rám csunyakat sőt mondta hogy megértik, ők is voltak fiatalok)es ennyi volt. Semmi gond nem volt másnap reggel leleptek,nem hánytak össze semmit,nem borogattak szóval minden okés volt.Aztan mikor a szülők elmentek az egyik barátnőnk írta hogy a legjobb barátnőm anyukája teljesen ki van rám akadva mert hogy én kuplerajt csinálntam a házából.Meg hogy a fiúk miért maradtak itt.Es ezért is engem hibaztatott.Nagyon rosszul esett,nem is értettem és most se értem igazából hogy miért volt olyan nagy gond hogy csókolóztam valakivel.Egyreszt.Masreszt az hogy ott maradtak a fiúk pont annyira múlott rajtam mint az hogy milyen színű legyen a függöny a nappalijukban...Azaz semennyire.(és meg zaronyelben hozzátenném,hogy a barátnőm is ugyanúgy rosszalkodott,csak őt nem látták a szülei..)

Szóval szerintetek igaza van ? Ha igen akkor hogy rendezzem ezt az egészet? Nem akarok vele rosszban lenni de nagyon megbántott ezzel az egésszel.. Ráadásul nem is nekem mondta,hanem undok módon a hátam mögött.😶

Bocsi hogy ilyen hosszú lett..



2017. jan. 22. 18:20
1 2
 1/13 anonim válasza:
8%
toltatok volna egy gruppenszexet inkabb😂
2017. jan. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha ránk azt mondod,hogy r****cok vagyunk, akkor szerintem nem vagy tisztában a szó jelentésével..
2017. jan. 22. 18:41
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Hát nem tudom miért kell téged hibáztatni... PLS megérteném ha behánytál volna a szobába. Hozzáteszem lány ismerősöm már behányt de semmi nem volt belőle azon kívül ,hogy hajnali 2-kor részegen takarítottuk a szőnyeget XD De nem basztak le minket ,szóval nem értem miért van felháborodva.
2017. jan. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Oh ezek szerint nem volt egyértelmű a szöveg.Termeszetesen nem fekudtunk le senkivel..:D filmet néztünk és mindenki arra várt hogy a csávó a fűréssben mikor vágja le végre a lábát..


Másik válaszoló: én se értem épp azért vagyok kíváncsi mások véleményére is.

2017. jan. 22. 19:04
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

Még nem vagy ri.banc de ha így folytatod, az leszel.

Tini létedre olyan fiúkkal csókolózgatsz, aki még nem is a barátod,, csak örülsz,hogy a szádban lehet valaki. Előbb-utóbb ebből úgyis szex lesz. Vagy hasonló.

Nem is tudom, mit képzel az ilyen magáról. :)

2017. febr. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Te ki vagy,hogy tudd,hogy mit fogok tenni a jövőben? És ki vagy,hogy így lattatlanban elítélsz?😄
2017. márc. 20. 20:35
 7/13 anonim ***** válasza:
#6: Mert ebből a viselkedésből úgyis ez lesz. Ha már most ilyen vagy.
2017. márc. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem értek veled egyet.
2017. márc. 21. 22:10
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki olvassa meg ezt,de gondoltam leírom a ribizlizok kedvéért,hogy azóta osszejottunk a sráccal és nemsokára ünnepeljük a fél evunket.
2018. febr. 14. 18:19
 10/13 anonim ***** válasza:

Gondolom még végig faltatok egymást néhány buliban, aztán jöttetek össze.

Komoly emberek randiznak és nem faljak egymást részegen egy harmadik ember házában.

2018. febr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!