Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fővárosokban gyakori, hogy...

Fővárosokban gyakori, hogy valaki az utcán odamegy hozzád beszélgetni?

Figyelt kérdés

Jobban Bécsre helyezném a hangsúlyt, hogy valakinek van e ott tapasztalata, kérem, kommenteljen akkor.

Szóval, városi emberektől kérdezem, hogy veletek milyen gyakoriságban fordul elő, hogy random valaki csevegni akar veletek? Vagy hogyan szereztetek barátokat középsuli után? Falusi vagyok.



2020. dec. 20. 12:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

9# munka keresés szempontjából vonulnak külföldre az emberek, nem a barátkozás a legfőbb cél (legtöbb esetben). A változatosság sem árt. Nem szeretnék faluban élni és sokszor voltam már Bécsben. Kb ennyi röviden.


10# én is ebben bízom. Köszönöm!

2020. dec. 20. 13:13
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon nem...
2020. dec. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%

igen, harom esetben :

1. hitteritok

2. keregetok

3. oregek akik eltevedtek/hasonlitasz valakijukre/nem beszeltek egy ideje senkivel es ezert barkivel szobaallnak

2020. dec. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Néhány éve a megállóban, a padon mellettem ülő ember kezdett hozzám beszélni, kérdezgetett, mi a véleményem labdarúgással kapcsolatos dolgokról, beszéltünk is a fociról. Az a vicces, hogy meg se várta a választ a kérdéseire, majd téves értekmet tulajdonított mondataimnak. :D

Ettől függetlenül jót beszélgettünk, bár hasonló leszólításokban azóta nemigen vót részem.

2020. dec. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
44%

Én ezekkel a kérésekkel vagy helyzetekkel találkoztam eddig:

-pénz

-cigi

-aláírás

-útbaigazítás

-segítség mondjuk levenni a buszról a csomagot

-valaki elkezd hozzád beszélni a boltban/ buszon/ megállóban - jellemzően az idősebbek


Még senki nem kezdeményezett beszélgetést barátkozási szándékkal, nem tudom, mit reagálnék rá

2020. dec. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!