Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy köszönjem meg?

Hogy köszönjem meg?

Figyelt kérdés
szóval van ez a bolt ahova már viszonylag pár hónapja rendszeresen járok (nem olyan gyakran, kb. heti 1szer) és miután múltkor hazajöttem észrevettem hogy a zacskóban a megvett cuccok mellett egy kis dísztárgy is volt. kétlem hogy véletlen került oda mert ilyet nem árulnak ott, de az eladó sem említette, meg semmi. nem nagyon szoktam velük beszélni amúgy sem. szóval ha ez esetleg egy ajándék amiért rendszeres vásárló vagyok (?) akkor nagyon szép gesztus de hogy köszönöm meg? ez kb. 2 hete volt azóta nem jártam arra. mi van ha az eladó nem is emlékszik rá? vagy véletlen adta oda? vagy mit kéne mondanom? amúgy eskü vannak szociális készségeim :DD
2020. dec. 21. 22:59
 1/3 Ibw4x ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy ti tettétek oda, és ha azt mondja, hogy igen, akkor köszönd meg. Ennyi..
2020. dec. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát ez ijesztően hangzik :DD de köszi. amúgy elfelejtettem említeni hogy külföldiek és nem beszélnek magyarul annyira jól.
2020. dec. 21. 23:10
 3/3 Ibw4x ***** válasza:
Hát akkor angolul, vagy németül. Valamelyiket biztos kell valamilyen szinten ismerniük.
2020. dec. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!