Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyedül élők, hogyan boldogítj...

Egyedül élők, hogyan boldogítjátok a lelketek így az ünnepek alatt?

Figyelt kérdés

Én tavasztól Őszig félre rakom minden bánatom és kerékpározok, túrázok és új helyeket fedezek fel. Sokan hülyének néznek és magányos farkasnak tartanak, de letojom, nem vagyok egy dikaprió...


De ha nem kellek annak aki csak egy kicsit is bejön akkor inkább vagyok egyedül.


3 éve volt egy 16 éves barátnőm 1 hónapig, de a szülei közbe szóltak és befenyítették. Azóta egy sziára se válaszol pedig lassan 20 éves...


Badoon és Tinderen is szoktam, de ott is már töröltem magam vagy 20x annyira felidegesített.


Legútobb egy ápoló nővel kerültem párba, láttam benne fantáziát, csak szinte én kérdeztem tőle, ezért élőben gondoltam másabb lesz.. aztán ö is kezdte a nem válaszolok csak napok múlva dolgott így beolvastam neki.



Kezdek beletörődni, hogy nem kellek senkinek.


Sokszor már a sorozat és az alkohol is unalmas, egyedül a munka az ami leköt.



Tudom, hogy ne egy párkapcsolattól várjam a boldogságot, ez tényleg így van.


Sokszor a munkatársaimmal szoktam jókat beszélgetni, engem az is feltölt.



2020. dec. 23. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Nekem nagyon szimpatikus a bemutatkozásod! "Tavasztól őszig minden bánatom félrerakom és túrázás közben új helyeket fedezek fel."


Én is inkább a Természet "szerelmese" vagyok - ellentétben a városi élettel.


Talán nem annyira gond, hogy nem egészen szó szerint idéztem Tőled. (Nagyon szívesen követném a példádat! Fontolóra vettem ezt a fajta életmódot én is...)


Viszont én nagyon-nagyon erősen túlkoros lennék, azt gyanítom. Így hát inkább csak leírtam a gondolataimat: remélem, nem zavartam vele túlságosan.


Üdv:

46/N

2020. dec. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
A kerdezo jo fej :)
2020. dec. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Na, örülök annak, ha Valakinek sikerült meghoznom a kedvét a Kérdezővel való esetlegesen közelebbi ismeretséghez!


Ez volt valójában a célom, ezért írtam ezeket a hosszú sorokat! Ne maradjon egyedül a Kérdező!


1-es válaszoló voltam.

2020. dec. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Magamba fordulok.
2020. dec. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Másvalaki...?!


Jöhetnek még válaszok! :)

2020. dec. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1# azért köszi.



Ment a zöld.

2020. dec. 23. 21:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem boldogítom magam semmivel,ugyanolyan napnak veszem mint a többit,főleg így h még ha akarnék se tudnék hova menni így h minden be van zárva...
2020. dec. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

TF2-n aprítom az ellent.


... aztán meg lelőnek az oroszok, rage quit, és sorozatot nézek.

Vagy flexeléssel idegesítem a szomszédokat.


20F

2021. jan. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!