Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A lepontozás miért boldogítja...

A lepontozás miért boldogítja az embereket? Attól Ők nem lesznek jobb válaszolók!

Figyelt kérdés
2018. febr. 9. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Dehogyis boldogítja!

Gondolkodásmódjuk nem engedi, hogy más velük nem egyező véleményét egy kicsit is megfontolják, ezért, mint neki haszontalant, lepontozzák.

Az itt kérdezők többsége azt várja, hogy velük egyetértsenek, sőt, leírják: "hogy te milyen okos vagy, milyen jól gondolod!".

2018. febr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 fotoszintézis ***** válasza:
52%
Sokan azt hiszik, hogy ez olyan mint a facebook vagy a youtube és tetszés szerint pontoznak. Ezt szerintem úgy lehetne csökkenteni, ha kezek helyett nyilak lennének. Akkor talán kevesebben tévesztenék őket a like, dislike gombbal.
2018. febr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Én arra törekszem, hogy tárgyilagosan értékeljek. Nem jelent örömet lepontozni.

De én azt tapasztalom, hogy sokan még lájkolásként sem teszik, hanem ész nélkül nyomják. Volt olyan, hogy két azonos tartalmú, csak másképpen megfogalmazott válaszom egyike nullán, a másik 100%-on állt.

Hasonló következetlenség mindennapos.

A szubjektív választ vároknál nem is értem a pontozást, se fel, se le.

Te szereted a pörlköltet? Ha azt írom, hogy igen, ki tudja nálam jobban? Vagy ha nemet írok?

Te teszel uborkát a pörköltbe? Nem, nem is való bele? Na most akkor ez mitől lesz nulla, a másik meg azt írja, hogy igen de csak gyalulva, az meg 100%


Ne várj itt értelmes értékelésre!

2018. febr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%

Nagyon érdekes, ahogy MÁSOK megmondják, ÉN miért pontozok így vagy úgy. Srások, ha a kérdező arra kíváncsi, ÉN miért pontozok le, akkor TI, akik nem pontoztok le, ne mondjátok már meg, én miért teszem.


Most például kizárólag azért adok piros kezet mindenkinek, mert csak.

2018. febr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Én mindenkit felpont Ózok
2018. febr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem megesik, hogy nem értik amit mondani akarsz, vagy nem értenek vele egyet és emiatt lepontozzák.
2018. febr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem, ha valaki nem ért egyet válaszomban megfogalmazott véleményemmel, számára akkor is lehet hasznos.

Ha másért nem is, azért, mert ellenérveket keres az enyémmel szemben, így megerősíteni tudja sajátját.

.

Persze, ehhez gondolkodni tudni kéne.

2018. febr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha viszont a véleményed esetleg nem kapcsolódik a kérdéshez, vagy teszem azt lenéző, sértő, lekezelő másokra nézve, netán tömény ostobaság, akkor nem hasznos. Ez van.
2018. febr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!