Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek miből zárhatják...

Szerintetek miből zárhatják ki azokat, akik nem oltatják be magukat koronavírus ellen?

Figyelt kérdés

Nem szeretném beadatni az oltást. Kíváncsi vagyok miben leszek korlátozva.


Irodában dolgozok. Egyedül vagyok alkalmazott, szinte nem találkozok senkivel.


2020. dec. 28. 10:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%

Mondjuk külföldre utazáshoz simán kérhetik más államok az oltást. Edzőtermek vagy olyan helyek ahol sok ember van együtt simán vezethetnek be ilyen korlátozásokat. De akár a saját munkáltatód is kérheti ezt majd tőled ha úgy látja jónak.


Ugyanakkor hülyeség az is, hogy félsz az oltástól meg az is, hogy attól parázól hogy majd korlátozva leszel. Mert a korlátozásoknak csak az elején lesz értelmük amíg kialakul a nyájimmunitás ha az meglesz utána már csak elvétve fogják ezt kérni az emberektől.

2020. dec. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%

Pl fesztiválokat el tudom képzelni vagy más tömeg eseményeket.


Amúgy szerintem annyiban nem tudom fair e nem beadatni, hogy ez másokra tolja a dolgot és csak az előnyeitakaraj, hogy mások megteszik.

2020. dec. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Most indexen a falus ferenc azt mondja, hogy az oltotzak is tovább tudják adni a vírust csak ők maguk nem betegszenek meg. Így mondjuk nem tudom, hogy lesz ebből nyáj immunitás.
2020. dec. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

[link]

Valószínűleg csak az utazásnál fogják kérni.

2020. dec. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem is csak repülő utazásnal fogják kérni, esetleg néhány tomegrendezvenyen, de ott is csak egy két évig.

Amúgy ha a veszélyeztetettek be lesznek oltva már nem lesz nagy probléma ez a vírus - szerintem.

2020. dec. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%
Oltás nélkül marad a negatív teszt meg a karantén, ha olyan helyre mész.
2020. dec. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Repülós utazásnal is biztosan lesz olyan légitársaság aki vállalja hogy szállít oltatlanokat. Inkább az itt a kérdés hogy az egyes országok a belépéshez feltételnek kikötik-e. Mást nem nagyon tudok elképzelni mert úgyis lesz egy olyan vállalkozó aki oltatlanoknak is nyit edzőtermet, mozit, éttermet, fürdőt, szervez rendezvényt stb. Ha más nem akkor én.


De ha a német belügyminisztert vesszük alapul akkor tényleg csak repülős utak.

2020. dec. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2020. dec. 28. 18:54
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

Így van, Németo-ban hatottak a békés sztrájkok. Jó úton halad Németország ilyen tekintetben, és nemzetközileg is egyre inkább ez a helyzet.

cutt.ly/5jwDLCO

vimeo.com/473196223

2020. dec. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%

Ebben az országban mindent el tudok képzelni, ennyire birka népség szerintem talán még Észak-Koreában meg 1-2 nagyon elcseszett afrikai országban van.


De a covid tesztekből meg úgy alapból az EÜ általános állapotából kiindulva szerintem kap valamennyi hálapénzt a doki és simán kapod a papírt, hogy beadta, miközben csak mellé spriccelte, ezért nem is fogják különösebben szigorítani, mert nem lenne értelme.

2020. dec. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!