Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Várhatólag megrendezésre...

Várhatólag megrendezésre kerül a 2022-es Sziget, Sound és Volt?

Figyelt kérdés
Mert ugye a 2021-es sajnos már biztosan nem.

2020. dec. 21. 11:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Honnan veszed, hogy 2021-ben nem lesznek megtartva?
2020. dec. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem onnan, hogy azt mondta a FőGeccci, hogy várhatóan 2021 végéig kitart a járványügyi vészhelyzet. A másik, hogy az idei év után szerintem butaság lenne nagy nemzetközi fesztivált rendezni több 10 ezres közönséggel. Maximum valami kisebb hazai előadókat felvonultató fesztiválokat el tudnék képzelni, erősen limitált közönséggel.
2020. dec. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Azért máskor ősszel megkezdődik a jegyárusítás, kijelölik a fesztivál idejét, be is jelentenek néhány fellépőt. Most meg decemberben még az időpont sem ismert. Már idén is szerettem volna elutazni életem első nagy fesztiváljára, de akkor szétbarmolták a nyaramat- meg úgy az egész évünket.

Remélem, most nem tesznek hasonlóképp.

2020. dec. 21. 14:47
 4/20 anonim ***** válasza:
43%

Azért valahol érthetőek az intézkedések. Nézd meg más országokban a karácsony van "elbarmolva" nem hagyhatod el a várost ahol laksz, nem találkozhatsz pl a szüleiddel, ha máshol élnek. Persze a fesztivál is sajnálatos, én is szeretek bulizni, de ha emiatt halna meg valakim, akkor nagyon rosszul érintene.

Talán 22-re már rendeződik a helyzet és kiismerjük annyira a betegséget, lesznek olyan vakcinák és megelőzési protokoll, hogy úgy élhessünk, mint előtte.

2020. dec. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Fontosak az óvintézkedések, de egy fesztivál inkább legyen mentes tőlük. Hiszen a fesztiválozás lényege éppen a korlátlanság s a kikapcsolódás.
2020. dec. 21. 14:58
 6/20 anonim ***** válasza:
35%

De most ez a kettő együtt nem megy. Van egy vírus, ami cseppfertőződéssel terjed. Látod most az kommunikálják, hogy az is veszélyes, ha énekelsz a család előtt, akkor egy több 10 ezres tömegben nem megoldható, ahogy az sem, hogy meglegyen a távolság, meg mindenkin legyen maszk. Most türelmesnek kell lenni egy kicsit (sajnos 1-2 év) Bocsi, hogy átmentem Müller Cilibe, de lehet tényleg jobb ha megülünk egy darabig a seggünkön, hogy előbb lecsengjen ez a cucc.

Nézd meg a kínaiakat, azok tavasszal-nyáron bezártak mindent, most meg élik világukat. Lehet ők csinálták jól. Sem a fesztiválszervezőknek, se a zenekaroknak nem érdekük ez az egész ami most folyik, sőt ők örülnének a legjobban, ha újra közönség előtt lehetne játszani.

2020. dec. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
3%
Esélyes, hogy nem lesz 2022-ben sem nagy léptékű, szabadtéri fesztivál. Ellenben létezik az internet, - ahol közzé lehet tenni fellépéseket. Szerintem ez lesz a jövő. Akik koncerteznek, technikai hátteret biztosítanak, tesztelnek, és némi díj befizetése ellenében lehetővé teszik az érdeklődőknek, hogy megtekinthessék a fellépéseket. A jelek szerint ez lehet a jövő.
2020. dec. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ennek semmi értelme. Úgy látszik, fogalmad sincs, miért járnak az emberek koncertre.
2020. dec. 21. 16:21
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg nem tudom, mert én adtam is számos koncerteket, nem csak megtekinteni mentem ki rájuk.
2020. dec. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem az idei is meg lesz tartva, oltásos papírral:)
2020. dec. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!