Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Különböző alkohol félék,...

Különböző alkohol félék, milyen hatással vannak rád?

Figyelt kérdés
2020. dec. 30. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Etil: Jókedv, bódulat, álmosság


Metil: Vakság, szörnyű kínok közötti elhalálozás


Van még másfajta?

2020. dec. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vodkát, bort, pezsgőt, cidert jól viselem, nem is vagyok másnapos tőle (akkor sem, ha taccsra vágtam magam)


Sörtől általában csak elálmosodok


A tequila volt mindig is a buliindító piám, az erős íz ellenére szeretem.


Koktéltól, likőrtől még nem rúgtam be úgy igazán, de szeretem őket.


Az erős ízű tömények (abszint, pálinka, gyomorkeserű) meg olyan, hogy "éhgyomorra" elviselem őket, ha a sokadik körről van szó, akkor viszont jön vissza.

2020. dec. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy pohar bor, pezsgo, sor mar jokedvuve, euforikussa tesz.

A gin izet imadom, de tobbszor is azt ereztem, hogy jozan maradok es nagyon rossz kedvem lesz.

Tomenyt csak eves utan az ize miatt iszom.

Alapvetoen a sor, bor a felszabadultsag, feszultsegoldas. A kis adag mar mukodik szerencsere.

2020. dec. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én csak pálinkát és sört iszom nagyrészt, ritkán előkerül a likőr illetve a whiskey is de azt tényleg csak szökőévben 1x-2x iszom.


Igazság szerint önmagában egyik sem szokott megártani. Többször előfordult már, hogy gyengébb (50 fokos) háziból megittam fél litert és kutya bajom sem volt, de ha mellé sörözök akkor abból bajok lesznek.

2020. dec. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1 pohár bor nagyon nincs rám hatással.

Rövidnél 1.kör után hangosabban beszélek, 2.kör után jó kedvem lesz majd lezsibbadok.

Ennél többet nem szoktam inni.

2020. dec. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A jäger az amit életemben talán 2x ha ittam, egyszer egy nyaralás során amikor este iszogattunk. Esküszöm nem voltam részeg akkor, csak jó kedvem lett, majd ittam 2 jägert és onnantól semmire nem emlekszem. Totál kiütött.

Többet nem iszom:D

2021. jan. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!