Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan változtassam meg az...

Hogyan változtassam meg az életem? Mivel kezdjem?

Figyelt kérdés
Szeretnék nagy változást az életemben. Eddig mindig monoton módon járkáltam a szokásos helyre minden nap, aztán haza, és ugyanúgy ugyanazt csináltam ott is minden nap. Aminek semmi értelme sem volt. A barátaimtól eltávolodtam valamiért, de amúgy sem volt sok. Szeretném ha lenne sok változatos programom, lenne sok ismerősöm akikkel tartom a kapcsolatot, és érezzem hogy van miért felkelnem. Mivel kezdjem, fokozatosan, hogy én is hozzászokjak és legyen hozzá bátorságom? Milyen lehetőségek vannak? Milyen hobbik vannak, milyen helyek vannak, amiket tudnátok ajánlani?

2021. jan. 1. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Használd ki az életben adódó lehetőségeket. Ha adódik egy alkalom, ne tétovázz (a programokra, kikapcsolódásra gondolok).
2021. jan. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj gyalog, ne a szokásos útvonalon, láthatsz valami vagy vki érdekeset.
2021. jan. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!