Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan változtassak a halálosa...

Hogyan változtassak a halálosan unalmas életemen? Boldogtalan vagyok

Figyelt kérdés

Reggel fel kelek elmegyek gyakorlatra, 3ra hazáérek aztán csak fekszek, telózok, vagy tanulok. Hétvége egész nap fekvés, evés, tanulás. 22 vagyok, nyáron fogok végezni és dolgozni. Van barátom ő 27 éves, reggel felkel elmegy dolgozni este 7 felé hazáér hulla fáradtan. Eleinte amikor összejöttünk sosem unatkoztam, akkor még Pesten laktunk és minden jó volt, de végül vissza költözünk ahonnan indultunk Borsodba. Irigylem azokat akik szórakoznak, van életük. Én is szeretnék moziba menni, színházba, meg étteremben enni. Nyaralni járni, fürdőkbe, bárokban lazítani este de mi már nem járunk sehova.

Tiszta felesleges az életem. Őt a munka leköti, nem nagyon vagyik ezekre, már még nélküle is mennék. Itt nincsenek barátaim akik voltak el költöztek külföldre meg messzebbre. Régen olyan 20 éves koromig rengeteget buliztam. Mit kezdjek, hogy ne érezzem magam ilyen feleslegesnek?



2019. febr. 9. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Oda se nézz! Változni fog az hamarosan magától is :)
2019. febr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Egyszerű: járjatok el moziba, színházba, étterembe vagy otthon csináljatok valamit.
2019. febr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szia,kezdjèl el olvasni,esetleg megkeresni,megszólìtani olyan embereket,akik ugyanùgy mint te,egyedül érzik magukat. Nem támadòan,csak egyszerűen rámosolyogsz valakire,megkérded tőle hogy van. De ami a legfontosabb! meg is hallgatod!Hidd el nem nehéz. Ha valaki tolakodònak gondol,őt hagyd ott.Biztos van a környezetedben aki tàrsasagra vágyik. Mindegy milyen korú. Hidd el segìteni,tehát figyelmet adni ajándékba nagy öröm! Nagyobb öröm adni mint kapni!
2019. febr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Szia, velem is ez volt. Aztán vettem egy fitness bérletet, és azóta járok rendszeresen edzésekre, pl. : zumba, jóga, zsírégető + edzés után kellemesen el tudok beszélgetni másokkal.

Nem mondom, hogy megoldotta a problémát, de sokkal jobb lett. Van mire várnom egész nap: edzésre.

2019. febr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Borsodban nincs mozi, színház, étterem, fürdő, bár?
2019. febr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van csak nincs ideje a barátomnak velem el jönni mert folyton dolgozik
2019. febr. 9. 17:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyedül olyan helyekre tudnál menni(hogy otthon ne legyen sértődés) mint edzés, vagy valami tanfolyam. Ez hasznos is, leköt, barátokat szerzel, akikkel más programot is tudsz csinálni.
2019. febr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha néha nincs ideje veled menni a barátodnak, nem ér rá veled fogalkozni, az becsülendő, mert biztosan dolgos, elfoglalt ember. Ha sose ér rád, akkor ne raboljátok egymás idejét, keress másik palit.
2019. febr. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Esetleg beszelgess vele errol, hogy elmehetnetek moziba, szinhazba barokba.

Vagy pl. Mubka utan ha szerettek sportolni pl futbi, ketten elmehettek az is jo program es egeszseges is. Vagy biciklizni. Lassan itt a tavasz. A futas is ingyen van.

Vigyel bele egy kis romantikat a kapcsolatotokba. Pl lepd meg egy vacsival mire hazaer a melobol. Fozd a kedvebcet, utana esetleg felajanlhatod neki, hogy megmasszirozod, vagy filmeztek kozosen.

Vagy meg egy otlet. Fizess be egy wellness hetvegere. Tudod, hogy dolgozik, olyat hetvegere foglalj idopobtot, ahol egyikotok sem folgozik, es semmi mas program nincs.

2019. febr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A barátod szerintem magasról tesz arra, hogy hiányzik neked. Értem én, hogy sokat dolgozik meg fáradt, de mindent meg lehet oldani, csak akarni kell... mondom ezt úgy, hogy a barátom össze vissza dolgozik, és sokat 12 órázik is.
2019. márc. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!