Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak szerintem megy lefelé az...

Akitakarsz kérdése:

Csak szerintem megy lefelé az oldal színvonala?

Figyelt kérdés
Tele van trollokkal meg élettelen kérdéseket följelentgető kreténekkel. Meg lassan már egy társkereső lesz

2021. jan. 6. 21:03
1 2
 1/11 anonim válasza:
31%
Röf-röf!
2021. jan. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
🤣🤣🤣🤣
2021. jan. 6. 21:06
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
A színvonal valóban egyre gyatrább, de ez a felhasználókon múlik, és a modik hatékonyságán is...
2021. jan. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is. Meg sok a troll és értelmetlen kérdés.
2021. jan. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem volt itt sose magas színvonal 😁 de már régóta, kb. 5-7 éve több a hülyéskedés, mint a komoly kérdés. A társkereséssel nincs gond, van külön topicja.
2021. jan. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

Igen érezhető.


Régen is voltak trollok, meg hülye kérdések, de ezek relatív kis százalékát tették ki az egésznek és általában felismerhetők, meg leginkább csak fárasztóak voltak.


Manapság viszont van egy kemény mag akik naponta 10-20 kérdést írnak ki, összességében több ezer kérdésnél tartanak. És gyakorlatilag minden második kérdés egy kamu kérdezőtől jön.


Nyilván az a faramuci helyzet áll elő, hogy az oldalt ezek az élettelenek pörgetik, így nem az ő kérdéseiket, meg felhasználójukat távolítják el. Olyan ez mint ahogy szavazóból is a "birka" kell a kormánynak, nem az aki gondolkozik.

2021. jan. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Én csak azokat nem értem akik, olyat kérdeznek amit ha beüt a google-ba egyből kap rá választ. Pl ma volt egy évszámos, hogy mikor mi történt... Ilyet minek ide kiírni? Beüti a keresőbe vagy fellapozza a töri könyvet és ott van benne. A másik aki itt akarja megcsináltatni a háziját. 🤦‍♀️
2021. jan. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem is engednék ki olyan kérdést,amire már volt érdemi válasz.
2021. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Néhány éve is ilyen volt. Ha meg valaki társkeresére használja, egészségére. Azért van az ismerkedés kategória.
2021. jan. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy erősen érződik az is, hogy nincsen iskola és egyre inkább unatkoznak az élettelenek.
2021. jan. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!