Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha csinálnék egy messenger...

Ha csinálnék egy messenger csoportot ki akarna benne lenni illetve mennyire kínos az ötlet?

Figyelt kérdés

Csak érdekel hogy működne e, és tök jó lenne jófej embereket megismerni, ha még nem haltak ki. Lehet kicsit neurotikus ötlet, de egy próbát szerintem megér.

Ha szeretnél benne lenni és elmúltál 16 éves egy rövid bemutatkozással (vagy anélkül) küld el a profilod linkjét és én eldöntöm hogy felveszlek e.

Ha meglesz minimum 10fő és létre jön a csoport úgy képzeltem el, hogy egy fajta baráti tarsaságot imitálva, mindenki bele írja azt amit meg akar osztani valakivel, de nem akar a tényleges barátaihoz fordulni.

Azt elöljáróban elmondanám hogy nem párszerzés céljából jött az ötlet, csak szerintem mókás lehet.

Olyan embereket remélek találni akik hozzám hasonlóan alternatív körökben mozognak, olykor szívogatnak, koncertekre/fesztiválokra járnak, és nem zárkóznak el a művészetektől, spiritualitástól, vagy a politikától.

17/L



2021. jan. 9. 21:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
40%
Ki lenne az a nemnormális aki egy random ismeretlennek elküldené a fb profilját?
2021. febr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem rossz ötletnek tartom és szívesen jönnék. 🙂 22/F
2021. febr. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
-11-es. Nem értem mi ebben az ugymond veszélyes, ha valami őrült lennék max letilt az illető. mégis miféle kockázatot látsz ebben?
2021. febr. 16. 19:54
 14/16 anonim ***** válasza:
Én nem hinném, hogy lenne benne bármilyen kockázat is főleg egy fiúnak ezért írtam, hogy én szívesen jönnék. Szerintem a 11-es túl reagálja. Ne törődj vele. Szóval létre hoztad a csoportot?
2021. febr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne, ha még aktuális.
2021. márc. 3. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Lett belőle valami? :D
2021. júl. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!