Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi okbol tesznek fel kozossegi...

Mi okbol tesznek fel kozossegi oldalakra nagy, fedetlen hassal kepeket a terhes anyak?

Figyelt kérdés

Szepek, szepek a kismamafotozasos kepek peldaul, de otthonra az albumba, nem a nyilvanossagnak. A szobaban keszitett kepeket hagyjuk is...

Oke, hogy jajj de nagy a boldogsag, de ez egy tok intim dolog. Meg meg se szuletett a baba, de mar fent van facebookon😂


2021. jan. 13. 12:10
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
25%
szerintem ez teljesen normális és természetes dolog. a bikinis képeken is fedetlen hassal vannak a nők, ja és egy félmeztelen képen a pasas eltakarja a hasát?
2021. jan. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
69%
Ki mire büszke. Valaki erre büszke, hogy felcsináltatta magát, más a melleit/fenekét teszi ki, megint más a kocsijával/házával villog, ez ilyen. Én pontosan ezért nem osztok meg semmit.
2021. jan. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 A kérdező kommentje:
1 De a bikinis kepeken noncs orias has, ami tok nem gusztusos. (Mondjuk egy bikinis kep se tudom mit keres facen na mindegy😅) A kerdesed nem ertem.
2021. jan. 13. 12:18
 4/65 anonim ***** válasza:
73%
Ez egy majmolás, mert a celebek is ezt teszik, akkor a civil emberek miért ne tennék.Egyáltalán nincs félsz bennük, hogy már 2-3 hónaposan is fotózzák magukat,hogy kismamák lettek.En nem szivesen hirdettem,hogy terhes vagyok, az volt a célom,hogy megszülessenek egészségesen és a terhesség alatt ne legyen semmi komplikáció.De ez én vagyok, mindenki másképpen éli meg a terhességet.
2021. jan. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
81%

Azok után, hogy fentvannak a tangás bikinifotók én ezen már nem akadnék fenn.


Ők se tudják miért teszik kiy büszkék, örülnek, kompenzálnak, utánoznak...

2021. jan. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
23%
Nem értem hogy teged ez miert zavar ennyire ? Meddő vagy? Vagy annyira dagadt vagy hogy eleve úgy nézel ki mint aki 8 honapos terhes ? Vagy az zavar hogy valaki terhesen is jobban néz ki mint te ? Nem értem mi ez a nag frusztráció
2021. jan. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
89%
Én azt nem értettem soha, hogy a gyerekről miért kell utána napi 3-4 képet feltölteni facebookra, instagramra? Komolyan minden szögből, minden szobából. Aranyos, oké tényleg de semmi értelme ugyanolyan képeket napi szinten megosztani.
2021. jan. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
63%

Előre leszögezném, hogy meg nincs gyerekem, így értelemszerűen nem, hogy Facebookon de meg otthon sincs ilyen képem.

Én azt gondolom, hogy kiteszik, amire büszkék, vagyis büszkék már most a gyerekre. A legtöbb ANYÁT nem felcsinálták, hanem megfogant a gyereke és főleg az aki régóta várt rá legszívesebben mindenkinek elmondaná, az már egyéni beállítottság kérdése, hogy el is mondja-e mindenkinek vagy csak a szűk családnak. Nem gondolom, hogy ez miatt neki ne lenne az a legfontosabb, hogy egészségesen szülessen meg a gyerek és ne legyen komplikáció. Rengetegen megosztják a már megszületett gyerek képeit is ettől ok nem fogjak jobban vagy kevésbé szeretni a gyereküket. (Az már más kérdés, hogy nem biztos, hogy bele gondolnak hova kerülhetnek ezek a képek, de ez más kérdés alá tartozik).

2021. jan. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 Metionin ***** válasza:
82%
Szerintem azért mert ezt állítja be szépnek a média. Nézz meg akármilyen reklámot, terméket ami kismamáknak van, mindegyik képen fel van hajtva a felső a hölgy hasáról. Mintha anélkül nem látszódna hogy terhes. Nekem is fura, nem is az hogy jaj gusztustalan, hiszen csak egy has de akkor is, szerintem nem idegenek vagy távolabbi ismerősök szeme elé való. Ismerőseim szerencsére nem csinálják, legalábbis nem tettek ki fészre ilyen képet, csak normál képeket amin épp látszódik hogy terhesek. Maguknak biztos csináltak pucér hasas képet is de van annyi eszük hogy azt nem csapják ki a nagyközönség elé.
2021. jan. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
24%
Meg akarják mutatni, hogy terhesen is szépek és szexisek és motiválják a nõket a szülésre.Jól teszik, miért ne ha igy a boldogok.
2021. jan. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!