Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy váltsak csapatot (egy...

Hogy váltsak csapatot (egy online játékban)?

Figyelt kérdés

Szóval ahol vagyok az úgy néz ki, hogy félig-meddig egyesült egy nagyobb csapattal két hete, a régebbi itteniek fele már ott van. Én már akkor mentem volna két hete, de úgy voltam vele, hogy nem lesz időm, szóval maradtam. Most viszont úgy néz ki lesz időm mégis, illetve szinte semmi nem tart a már félig szétesőben lévő csapathoz.

Amikor két hete megtörténtek az átlépések egy régebbi csapattársat vettek át először, és ő küldte a menni kívánóknak a meghívót. Viszont nem tudom, hogy ez aktuális-e még. Mert ha nem, akkor a másik csapat vezető helyettesnél kéne jelentkezni. Viszont nem tudom, hogy azzal kezdjem-e első körben, vagy csak írjak rá a volt csapattársamra, hátha aktuális még a két héttel ezelőtti instrukció. Csak mert ha nem, akkor simán jelentkezést kéne írnom.


Tehát röviden a kérdés lényege, hogy úgymond beajánlás útján próbálak váltani, vagy írjak egy jelentkezést az illetékesnek?


2021. jan. 15. 00:16
A kérdező szavazást indított:
Elsőként írj a volt csapattársnak, hátha aktuális még
A másik csapat helyettesénél kezd rögtön a jelentkezést
5 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit nagy feneket kerítesz a dolognak.

"Pisti, figyelj, mégis átmennék hozzátok, kinek kell szólni ezügyben? Köszike."

2021. jan. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából tényleg túl sok időm lett, és ilyenkor hajlamos vagyok túlgondolni mindent 😅
2021. jan. 15. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!