Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek mikor érnek véget...

Szerintetek mikor érnek véget a korlátozások?

Figyelt kérdés

Most hó végén kell hogy döntést hozzanak erről az addig rendben van. Bár tartok tőle hogy előreláthatólag utána se fogják feloldani jó ideig.

Üsse kő úgy vagyok vele még a téli időszakban csak csak érthető most meg pláne hogy kifejezetten hidegebb van hogy nincs kedve az embernek este 8 után kint botorkálni. Még ezért nem szólok és most még nem zavar.

Azonban érdemes megemlíteni hogy a következő hónap hamar lemegy és vége a télnek utána a tavasz közeledtével azért pláne jó időben elég nagy büntetés lenne ha pl. 8 után se lehetne kint lenni végre a szabadban.

És akkor a nyári időszakot még meg sem említem bár remélem akkor már csak lesz valami. Az örökkévalóságig meg főleg nem lehet húzni mert minden csak jó következményei nem lesznek hosszútávon.

Mit gondoltok erről? Mikor lesz ennek végre vége?



2021. jan. 16. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a távoktatás még marad ebben a félévben, kijárási korlátozások szerintem olyan májusig lesznek, maszkhordás pedig olyan 2022 közepéig saccolom...
2021. jan. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Február 8, mert addig van felhatalmazása a kormánynak. Utána minden rendeleti úton hozott törvény hatályon kívül kerül.
2021. jan. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Soha.
2021. jan. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Aztán meghosszabbítják, kettes. Csak nem gondolod, hogy ezen múlik egy ország védekezése?
2021. jan. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem még legalább 2 évig, de lehet hogy örökre.

Gondolj bele, amíg a Földön csak 1 db koronás ember is létezik akármelyik országban, addig tarthatnak a korlátozások. Egy beteg megfertőz egy csomó másikat, a csomó másik még többet. Napok kérdése és a Föld összes országában kimutatható lesz.

Igazándiból a korlátozások sem tudják nyomtalanul megszüntetni a vírust, legfeljebb csak mérsékelni. Ahogy a védőoltás se tudja megszüntetni, csak mérsékelni, mert az is csak pár hónapig hatásos, mellette ugyanúgy megbetegedhetsz és fertőzhetsz mert az se nyújt 100% védelmet. Az evolúció meg minden élőre, létezőre hat, a vírus is mutálódik és újabb változatok alakulnak ki.

Szóval a korlátozások még sokáig maradnak (nálunk), de vannak liberálisabb országok, ahol nem szívatják a lakosságot ilyesmivel, pl. Finnország.

2021. jan. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Angliaban oszre igerik. Nem divat kamuzni, baromi pontosan bejott eddig minden. Meg ha Magyarorszagon lazitananak is elobb, akkor csak az orszagon belul terne vissza a mintha regen.
2021. jan. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Márciusig biztosan, utána talán lesz némi lazítás, de nem sok.
2021. jan. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!