Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Debrecenben hely, ahol ilyenko...

Debrecenben hely, ahol ilyenkor (covid és hideg) is el lehet lenni pár óra hosszát kényelemben egy baráttal/randin? (több lent)

Figyelt kérdés

Tudtok hasonló helyet?


Nekem eddig csak a Fórum jutott eszembe - le lehet ülni, a kis asztalok vagy odalent a bőrkanapék egészen megfelelnek a célra, kabátot le lehet venni, van mosdó, stb.

Enni mondjuk nem tudom, lehet-e (vitt kaja), mert ugye az maszklevétellel jár.


A pláza kizárva, nem szeretem a hangulatát, plusz ülőhely, mosdó sincs (fizetős van, tudom).


A program úgyis az lesz, hogy együtt vagyunk, szóval nem érdekes helyeket keresek most, hanem leginkább kényelmes kis "menedékeket", ahol leszámítva a maszkot meg hogy nem lehet leülni vendéglátó résznél, a megszokott módon megy minden.


Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2021. jan. 17. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
nagyté
2021. jan. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Komikus, de a klinika területén az Invitroban és az ÉTK-ban is nyitva vannak a büfék, ott konkrétan le is tudtok ülni a kávéval. Mindkettő szép, kellemes, világos épület. Ráadásul szállingóznak most a vizsgázó/tanuló diákok, szóval senki nem fogja kiszúrni, hogy ti egy randin vagytok. Sok sikert :D
2021. jan. 18. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1# Elírás lenne, vagy valami rövidítés és csak én nem ismerem? :D


2# Köszönöm szépen, ezekre nem is gondoltam! :) Eleve nem tudtam, hogy egyetem épületek vannak nyitva. Az meg főleg jó, ha le is lehet ülni helyben vagy pár méterrel arrébb. Köszönöm, lehet elnézünk arrafelé, ott még egy séta is érdekesebb, mint a belvárosban. Még lehet azt fogom megérdeklődni, hogy a botanikus kert látogatható-e (nem a kaktuszokhoz tervezek bemenni melegedni :'D, csak azt is beszéltük, hogy ott még nem volt, én meg szívesen megmutatnám. Mondjuk lehet nem téli környezetben kéne, gondolom minden latyak, a legszebb dolgok meg a járdáról letérve vannak.)

2021. jan. 18. 08:45
 4/5 A kérdező kommentje:
Ó, jaj... túl szép lett volna. Sajnos az Invitro hétvégén zárva, mi meg csak akkor tudunk találkozni :( A botanikus elvileg nyitva van mindig, de azért majd megérdeklődöm, potyára ne menjünk.
2021. jan. 18. 08:55
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nagyon szívesen. Egyébként ha szabadtéri helyszín is szóba jöhet, akkor ajánlom még a Nagyerdőt, most nagyon szép a hó miatt.
2021. jan. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!