Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A Balaton Sound a prolik...

A Balaton Sound a prolik fesztiválja?

Figyelt kérdés

Abból amit láttam annyi jött le, hogy 17-18 éves gyerekek veretik divatzenére a szüleik pénzéből. Na meg persze lejárnak kondizni, hátha találnak vmi részeges r*bancot illuminált állapotban.


23/f



2021. jan. 27. 16:34
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
#9 én leirtam már.
2021. jan. 29. 00:27
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld én barátnőmmel megyek le szórakozni a Soundra. Amúgy meg mi közöd a bulihoz, ne menj oda és kész.
2021. febr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
97%

Nem, szerintem te azért látod így mert:


1.feltételezem, nincsenek olyan barátaid, akik jártak ilyen fesztiválon

illetve gondolom te se jártál ilyen helyen


2. gondolom csak az insta/facebook/yt posztokból, videókból szűröd le a véleményed


3. egy kicsit rosszindulat vagy, "savanyú a szőlő" érzésem van a kérdésedtől...nincs pénzed, barátaid akivel le menj stb



Egyébként miért csak a Soundot emelted ki ?!


Vannak más stílusú fesztiválok amik akár a te ízlésednek is megfelelnek, és amúgy nem kötelező 1 hétig maradni, ki lehet menni nyugodtan csak 1 koncertre is :)


Várom a válaszod!

2021. febr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem, a kérdező csak nem tudja jólérezni magát. A hangos zenét, a nevetést, a szórakozást, valami rossz dolognak tartja.
2021. febr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
86%
Kár nem tudja miből marad ki... Azért sajnálom szegényt, ha egyszer elmenne meglátják hogy milyen király.
2021. febr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

#13 Vannak barátaim, akikkel voltam fesztiválon. Nem nagyokon, de ott valóban jól éreztük magunkat. Azóta kicsit eltelt az idő, mindenki dolgozik már, van olyan is, aki gyereket nevel.


Azért a soundot emeltem ki, mert amit a médiában megjelenit magáról a fesztivál, annak kb csak ez az üzenete.

2021. febr. 6. 07:02
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

16


Akkor nézzed jobban a médiát mert a Sziget, és a Volt is hasonló "képet közvetít" magáról.


Ha nem vagyok tolakodó mikor, és milyen fesztiválon voltál ?!


Még mindig "savanyú a szőlő" érzésem van a válaszaidból.


23 évesen nem igazán szoktam ilyesmit írni az emberek, mindig van valami belső frusztráció, főleg hogy nem is vagy idős.

2021. febr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
12%
Szerintem atom proli az egész, de ez csak az én véleményem. Világ szarjai szolnak üvöltetve.
2021. ápr. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
61%

szerintem igen, és nem akarok bunkó lenni, de mondjuk a kérdezőt cseszegető válaszolók sem azt képet erősítik, hogy a Balaton Sound az értelmiség fesztiválja. úgy látszik, a GYk regisztrációhoz automatikusan jár pszichológia PHD is, hiszen ebből kérdésből levezetni, h a kérdezőnek vszínűleg nincs barátai, akivel el tudna menni, azért nem semmi :D


sőt továbbmegyek: szerintem az ilyen zenéket zömében (mondom zömében) igénytelenebb, egyszerűbb emberek hallgatják.

2021. okt. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

19


De azért te is "elemezgetsz" kicsit :D


Amúgy szerintem, egyáltalán nem lehet így bekategorizálni az embereket, mindenkinek végzettségtől függetlenül más az ízlése.

Szerintem senki nem piszkálta a kérdezőt, teljesen normális hangvételű kommentek vannak itt, pedig általában a fesztiválos kérdések alatt megy rendesen a kommentharc.

2021. okt. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!