Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Volt már olyan, hogy ismerősök...

Volt már olyan, hogy ismerősök vagy kollégák azt hitték rólad, hogy még szűz vagy, holott már nem voltál az?

Figyelt kérdés

Tehát mondjuk azért, mert nem szálltál be a csajokról témázgatásba. Vagy még sose láttak nővel. Vagy szűkszavú válaszokat adtál, amikor a szexuális életedről faggattak.

Én általában nem részletezem az ilyen dolgokat. Amíg tényleg az voltam, eléggé zavaróak és kínósak voltak az ilyen irányú beszólások. Mostmár csak röhögök az ilyen személyeken, akik ezen csámcsognak.



2021. jan. 29. 23:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
igen
2021. jan. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy szűkszavú válaszokat adtál, amikor a szexuális életedről faggattak."

Mert aki nem szűz annak regényeket kéne mesélnie a szexuális életéről? Nekem van párom, de rajta kívül senkivel sem beszèlek ilyenekről, mert nem gondolom, hogy ez mindenkire tartozna.

N

2021. jan. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

2: Például a minimálvégzettséget igénylő munkahelyeken (gyár, segédmunka, közmunka stb.) eléggé ez az elterjedt mentalitás, hogy aki nem számol be a nemi életéről, az vagy szűz vagy meleg.

De velem olyan is volt már, hogy egy asztaltársasághoz ültem le egy fesztiválon, és ők félóra ismeretség után azt tippelték rólam, hogy még tuti nem voltam nővel.

2021. jan. 30. 09:14
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak rossz körökben voltál, azért. Intelligens ember nem így gondolkozik.
2021. jan. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

#4: Igen én is ezt gondolom. Tőlem soha senki nem kérdezett ilyeneket, bár nem a felsorolt munkahelyek valamelyikén dolgozok.

És ha nem számolsz be róla kérdező akkor mi van? Ne állj be az idióták sorába.

2021. jan. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
5: Az általam említett munkahelyeken akkor elkönyvelik úgy, hogy tuti nem szexeltél még, és rendszeres ugratásokkal és körberöhögésekkel kalkulálhatsz.
2021. jan. 30. 09:59
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
#6: Sajnálom akkor, hogy vannak ilyen szellemileg visszamaradott emberek.
2021. jan. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
7: Ugyebár az ilyen munkahelyeken átlagban az ott dolgozók kb. 80%-ának 8 általánosa vagy szakmunkás végzettsége van, és jórészüknek iskoláskorában nem ötös volt a magatartása.
2021. jan. 30. 10:06
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, külföldi gyári munka volt, és pont kifogtam a magyar csapatot.

Nagyon érdekelte őket a szexuális életem, volt-jelenlegi párom, mekkora csöc.söket szeretek (igen ez komoly XD)


Random rámutattak a női kollégákra és kérdezgették hogy "na ők ku.rnád" :D

2021. jan. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Rólam sokan gondolják, hogy nem vagyok szűz (tehát normális huszonéves srác vagyok), szoktak is páran velem a nőkről beszélgetni, közben hallgatok, mint a sír.


😂

2021. febr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!