Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az, hogy 30 évesen...

Miért van az, hogy 30 évesen átlagos külsejű pasiként minden nő lepattint és látom, hogy a 25 feletti szűz ismerősök java része is már csak-csak talált magának párt (90%), én meg csak a NEM-válaszba botlok bele folyton (nem szép nőknél próbálkozok)?

Figyelt kérdés
Érthetetlen. Intelligens, átlagos biztos állásom (sokaknak az sincs ebben a nagy munkanélküliségben, de van párjuk)van, nem vagyok utolsó, összeférhetetlen férfi. Egyedül is élek már, igaz nem saját lakásban, de nem anyukán élősködöm. Nem tudom, fáj ez nekem.
2014. máj. 16. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Előfordulhat, hogy túlzottan nyomulsz. A hölgyeknek egyértelmű a közeledésed oka, kvázi "bepróbálkozol", ők pedig bár lehet, hogy nincs kifogás a személyed ellen: nem vagy rossz külsejű, nem vagy munkanélküli, nem vagy összeférhetetlen; mégis inkább nemet mondanak, hiszen ők nem látják beléd életük párját, gyerekük apját, míg ők úgy érzékelik, hogy neked viszont komoly elképzeléseid vannak. Aszimmetrikusak a közös jövővel kapcsolatos kezdeti elvárások. Te azonnal nagyon akarsz barátnőt, ők pedig azt sem tudják, ki vagy, mi vagy... Némelyiküknek simán nem jössz be, némelyikük pedig nem akarja húzni az idődet és a saját idejét a megismerkedéssel, aminek végkimenetele kockázatos. Kockázatos, de csak az ő döntése miatt, hiszen azt már látja az elején, hogy mivel bepróbálkoztál, ő már eleget mutatott magából ahhoz, hogy kelljen neked. Így az esetleges ismerkedési fázisban már nem is leszel rá kíváncsi, csak azon leszel, hogy bizonyítsd a rátermettséged - elérd, hogy te is kelljél neki. Innentől kezdve úgy érezné magát, mint valami személyügyes az állásinterjún. És ez nem valami meghitt kapcsolatépítési módszer.


Az az egészséges, ha két ember a mindennapi életben a gyakori interakciók során egymásba habarodik - ilyenkor nincs az, hogy az egyik bepróbálkozik, a másik meg köpni-nyelni nem tud, mert azt sem tudja ki a rák ez.:)

2014. máj. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így vagyok vele mint te. Én sem találok egy értelmes nőt pedig én sem vagyok egy csavargó és munkám is van.
2014. máj. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Így nagyon nehéz eldönteni. Valószínűleg nem a külsőddel, vagy az életmódoddal van a baj, úgyhogy a kommunikációddal lehet a probléma valamiért.
2014. máj. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szvsz nem úgy kezeled őket, ahogy kéne, az ember kapcsolatok után érti meg a másik nemet, általában egy hasonló korú nő már jó pár kapcsolaton túl van, van fogalma róla, hogy mit szeretne, és egy tapasztalatlan férfi rávezetése nem feltétlenül van a listán. Megjegyzem normális nőnél nem kimondottan jó pont, ha azt hozod fel érvnek, hogy van munkád, meg nem anyukán élősködsz, ez akkor jó infó, ha krvázni mész, és a tárcádban kotorásznak.
2014. máj. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De én egyelőre nem életük párja, gyermekük apja akarok lenni, hanem csak szimplán a párjuk, a többi még várhatna.
2014. máj. 16. 12:52
 6/10 A kérdező kommentje:
Na jó csak pont ez a baj, és pont van is itt ezen az oldalon, sok-sok ilyen kérdés, hogy hol lehet ismerkedni a nőkkel, hol ismerkedhet a nőkkel egy átlagos vagy az alatti srác, férfi (ugye, aki jobban néz ki az átlagnál, nagyobb a lehetősége, még akár az utcán is leszólíthat nőket, lehet sikere akár ott is). Mert ugye, ahogy kedves első is mondtad, fontos lehet az előzetes ismertség, mert a nő azt fogja hinni, hogy csak meg akarom fektetni, vagy valami aberrált férfi vagyok, sosem tudhatja. De mi van akkor, ha ez a férfi, történetesen én, nem jár olyan közege, nincs olyan baráti társasága, ahol potenciális partner jelöltek megfelelő mennyiségben jelen lennének és lehetne ott próbálkozni. Ilyenkor mi a helyzet? Nem női szakmában dolgozok, agrármérnökként. Ismerőseim jó része párkapcsolatban él, vagy házas, esetleg már babáznak is 30 felé haladva a korban. Nem nagyon járunk el együtt ide-oda, vagy ha igen, az is csak ,,pasis" összejövetel, nem más.
2014. máj. 16. 13:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Próbálkozz társkeresőn, csak készülj fel, hogy sokáig tarthat a dolog(nekem volt vagy másfél év, mire találtam valakit, akivel érdemes volt foglalkozni - persze az is lehet, hogy még aznap összejön, csak azért írtam ezt le, hogy ne rettenj meg attól, ha esetleg n+1 hét után is ott vagy, hogy csak elbarmoltál x órát az életedből).
2014. máj. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A 90% ott nem ír vissza, azt hallottam. Meg aki ott van, azok nagy része flúgos is.
2014. máj. 16. 13:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg akkor ha nem a külsőddel akkor a szeméjiségeddel van gond gondosan válaszd meg mit mondasz legyél udvarias próbálj meg társalogni vele finoman célozgass arra hogy mien szép a szeme az arca a haja az alakja stb ha már érzed hogy kezdődik valami viccelődj de ne unalmas vicceket mondj hanem hejzetnek és hejhez megfelelően az a lényeg hogy megnevetesd de ne a bénaságoddal ha nevettek akkor még keményebb bókokat is bevethetsz és utánna kérd el a számát és egy randit ha megadja és igent mond akkor sínen vagy de ha el akar hívni magához vagy fel akar menni hozzád akkor sínen vagy
2014. máj. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Menj el paartizni az éjszakába. Reggel arra kelsz, hogy egy randa rufnya fekszik melletted. De ne aggódj, nem ő lesz az életed párja.
2014. máj. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!