Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Voltár olyan, hogy azt hitték...

Voltár olyan, hogy azt hitték nyomulsz rájuk pedig egyáltalán nem?

Figyelt kérdés

Ti mit reagálnátok ha egy új kollegának segítetek, hogy mit hogyan kell csinálni és egyszer csak elkezdené, hogy nem vagy az esete és ne próbálkozz be mert nem fog sikerülni és, hogy ő nem ezért van itt?


Hát én csak pislogtam mikor ez lejátszódott :D

Egy hölgyről van szó aki folyamat posztolgat a facebookra de csak 10-20 liket kap a képeire, tehát így képzeljétek el milyen kaliberű.


Nem fura egyeseknek milyen önbizalmuk van? Azt hiszik akivel beszélgetésbe elegyednek az már nyomul rájuk. :p



2021. febr. 5. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

'Egy hölgyről van szó aki folyamat posztolgat a facebookra de csak 10-20 liket kap a képeire, tehát így képzeljétek el milyen kaliberű.'


Hatalmas az összefüggés.

2021. febr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Annyira hatalmas mint a válaszod a kérdésre xd
2021. febr. 5. 14:09
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt jelenti hogy nem egy bombázóról van szó akire mindenki nyomulna
2021. febr. 5. 14:10
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen: beszélgetni szerettem volna valakivel időnként, mire egyszer csak közölte, hogy "barátok lehetünk, de a szívem már foglalt!". Semmit nem akartam tőle, barátja sem volt, csak ezt mondta.
2021. febr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
A kollégának meg mondhatod, hogy "csak segítőkész vagyok, többet nem kell belelátni".
2021. febr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Figyi, én voltam már a másik oldalon, egy hasonlóan nagyon segítőkész kollégával, aki ráadásul rendszeresen elsütött pikáns szóvicceket is, és tényleg félreérthetően viselkedett, valójában pedig csak ilyen a természete, de ezt egy olyan ember, akinek ő még új ismerős, nem tudhatja.

Biztos, hogy nem voltál félreérthető? Semmilyen téren?

2021. febr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Aki képes leírni a teljesen értelmetlen "folyamat" szót, az 100%, hogy zaklatja a kolléganőit. Egyébként inkább tűnsz nekem egy sértett 7 éves kisfiúnak, aki a lányok haját húzgálja az iskolában, és kiakad, ha visszautasítják.
2021. febr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok egy nagy nyomulós.

Azt az elvet követem, hogy ha kezdeményeznek akkor részemről mehet a dolog de számomra nem fontos és nem is tervezek kapcsolatot a jövőben.

Mindenkinek más az ideál.


A 7 esnek nem válaszolok :3

Hihihihi jól megkaptad kis provokátor.

2021. febr. 5. 14:48
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám, hogy neki sincs nálam esélye, így egyértelműen minden amit tettem, csak emberi adottság és segítőkészség.
2021. febr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Hihihihi jól megkaptad kis provokátor."

Ezzel a stílussal szerintem is egy 7 éves gyerek vagy. Legalábbis értelmileg biztos.

2021. febr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!