Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok titeket zavar mikor...

Lányok titeket zavar mikor egy szebb lány van a társaságban?

Figyelt kérdés

A férfiak nem adnak annyit a külsőre mint a nők, ezért általában nem is olyan nagy az eltérés két férfi között. Jó nyilván nem egyformák de nincs olyan nagy különbség két férfi közt mint két nő között szerintem.

Ugye titeket jobban érdekel a külső szépítkezés, öltözködés, sminkelés stb.

Na ha most egy társaságban összekerültök páran, akkor elkezdtek azon gondolkodni, hogy neki sokkal jobb a ruhája a haja a melle stb stb.?


(Persze ránk férfiakra is igaz lehet nem azt mondom)

(Hírtelen jött gondolat :P)



2021. febr. 8. 09:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Ha egy palira mennek akkor szerintem igen:D
2021. febr. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
22%
Nálam szebb nincs, igazi szép nagy cicikkel is meg vagyok áldva. Szeretem kitenni, más ezért fizet.
2021. febr. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
100%
Engem nem. Van barátom nem nagyon foglalkozom azzal ki szebb nálam és ki nem.
2021. febr. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
5%

Szemtől-szembe nem.

A hátuk mögött kibeszélve igen.

Üdv a női többségű munkahelyen.

2021. febr. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar. Úgyse foglalkozok úgy sokat a külsőmmel, tehát nem sminkelek/foglalkozok órákat a frizurámmal/öltözködök kirívóan/stb., nem érdekel ha egy másik lánynak nagyobb a melle, úgyse vágyom arra hogy engem bámuljon mindenki. Legalább eltűnök mögötte :D
2021. febr. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
67%

Ha tudom, hogy ő nem azt a pasit akarja, akit én is, akkor különösebben nem zavar, inkább felveszem vele a versenyt, előveszem azokat a praktikákat, megmutatom azt az oldalam, ami meg neki biztosan nincsen. Ha kicsit is veszélyeztetve érzem magam miatta, nyilván még jobban felveszem vele a versenyt és a háta mögött pedig azon fogok mesterkedni, hogy megint csak én álljak nyerő pozícióban.

Amúgy én azért voltam nagyon okos, mert régen több társaságban is ugyanez folyt, aztán baráti kört váltottam és itt eleve 80%-os fölényben vannak a férfiak, rajtam kívül még 2 nő van, de egyikőjük sem olyan, hogy nekem velük versenyeznem kéne, mindkettő jóval nagyobb darab, mint én és hát egy 10-essel idősebbek. Úgyhogy én abszolút megoldottam a problémát és szerencsére rivalizálás mentesen élhetem mindennapjaim.

2021. febr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
41%

1. De igen, nagy különbségek vannak 2 férfi között is, a genetikai adottságoktól, a stiluson át az ápoltságig. Max.azért nem tűnik fel neked mert csak a nőket bámulod.


2.A nők nagy része pontosan így van, inkább a férfiak közötti különbségeket látják meg, a többi nem nagyon érdekli őket.


Max.13-17 évesek között jellemző ez a "de én szebb vagyok " hiszti. Felnőtt nők nem az alapján ítélik meg magukat és mást sem hogy ki szebb kinél. Vannak a munkahelyi, baráti és családi társaságban is szebb nők nálam, és semmi extra dolgot nem váltanak ki belőlem. Szebbek és csúnyábbakkal is ugyanúgy beszélgetek, próbálom megismerni őket stb.


Ezzel a melles dologgal pedig bizonyítottad hogy nagyon keveset tudsz a nőkről. A nők nem méregetik egymáshoz a melleiket, abszolut nem érdekel sem a saját sem mások mellmérete. Az hogy néhány nő gátlásos a kis mellei miatt annak köszönhető hogy a férfiak be vannak zsongva a témára és képesek pusztán a mellmérete alapján, ismeretlenül megbántani egy nőt.


Az a baj hogy eleve rosszul közelíted meg a dolgot. Nők között nem is ugyanzt jelenti a "szépség" mint nálatok. Ti azt látjátok szépnek,(tiszetlet a kivételnek) aki r##bancos, kipakolja a melleit stb. Én és azt hiszem a többi nő nevében is beszélhetek azt látjuk szépnek akit az adottságai mellett még kedvelünk is.


Hogy ismert példákkal érzékeltessem:


Én az egyik legszebb nőnek tartom Kate Winslet-et. A külseje is szép, visszafogott mégis talpig nőies, tehetséges, kreatív, a nyilatkozati alapján nagyon szerethető, intelligens nő, tényleg igazi példakép, akire fel lehet nézni. Ezektől együttesen számomra ő nagyon "szép" nő, és ha netán egy társaságban lennék vele keresném a barátságát és irigység nélkül elismerném hogy "szebb" nálam.


És vegyük mondjuk Kylie Jennert. A férfiak többsége szerint ő az aktuális "jó csaj". És szerintem is megfelel a "szépség" külső kritérumainak, de ennyi . Amúgy semmit nem tett le az asztalra, ami indokolná a sztárságát, egy valóságshow szereplés miatt lett felkapott, amihez nem kell nagy tehetség lásd, Győzike show, Emilió show, Valóvilág... És azóta sem alkotott semmi értékelhetőt.A személyiségében sincs semmi különleges, a könnyen jött pénzt szórja, csücsörítős szelfiket posztol és a gyerekével pózol, vagyis világhírnévvel és dollármilliókra rúgó vagyonnak annyit tud felmutatni hogy szült egy gyereket. Míg más hasonló korú sztárok, pl.Billie Ellish 18 éves korára 5 Grammy-díjat tett le az asztalra. Szóval ezek miatt én nem látom "szépnek" és ha egy társaságban lennék vele nem a külseje, hanem a habitusa zavarna.

Ahogy pl.Vajna Timit se a külseje miatt utálom.


Szóval a férfiak félre értelmezik az ilyesmit sokszor. Az ilyes "csöcsös macákat" a legtöbb nő nem azért utálja mert irigy a külsejére, hanem mert heteró nők lévén nemcsak a külsőt nézik hanem a belső tulajdonságok is szükségesek ahhoz hogy egy társaságban ki lehessen jönni valakivel. És pont hogy az idegesítő tulajdonságaik miatt utálja őket a többség. De persze az ilyen nők is rájátszanak hogy ők biztos tökéletesek és semmit nem csinálnak rosszul, ha valaki nem bírja őket annak biztos a féltékenység az oka. De az irigyezés a prolik védekezése.

2021. febr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
44%
teljes mértékben egyetértek az utolsóval. /N
2021. febr. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

A mellet is csak annyira emeltem ki mint egy jó frizurát.

Nem kell ennél többet belelátni.

2021. febr. 8. 10:23
 10/26 anonim ***** válasza:
82%
Mindenki olyanra csináltatja a frizuráját amilyenre akarja = mindenkinek a saját frizurája tetszik a legjobban. De ha lát esetleg egy olyat ami mégis jobban tetszik akkor nem irigykedik meg durcázik hanem megcsináltatja ő is olyanra és nyugtázza hogy kapott egy jó tippet. Nem kell többet belelátni.
2021. febr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!