Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok titeket zavar mikor...

Lányok titeket zavar mikor egy szebb lány van a társaságban?

Figyelt kérdés

A férfiak nem adnak annyit a külsőre mint a nők, ezért általában nem is olyan nagy az eltérés két férfi között. Jó nyilván nem egyformák de nincs olyan nagy különbség két férfi közt mint két nő között szerintem.

Ugye titeket jobban érdekel a külső szépítkezés, öltözködés, sminkelés stb.

Na ha most egy társaságban összekerültök páran, akkor elkezdtek azon gondolkodni, hogy neki sokkal jobb a ruhája a haja a melle stb stb.?


(Persze ránk férfiakra is igaz lehet nem azt mondom)

(Hírtelen jött gondolat :P)



2021. febr. 8. 09:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Pedig én pont a férfiaknál szoktam gondolkozni, hogy látják-e, hogy "itt a haverom, izmos, jóképű, belőtt séróval, én meg nyeszlett, susogós melegítős, szakmunkás bajuszos, mintha nem is egy faj lennénk".
2021. febr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Elhiszem, ilyen is van 😂
2021. febr. 8. 12:42
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok féltékeny lenni az elkészített szépségre. Annyit tudnék költeni magamra ugyanis, amennyit nem szégyellek, de a szemembem semmi nem szép, ami műköröm, ánuszszáj, szétégetett haj és bőr, vakolat, stb. Egy nálam szebb nő csak akkor szebb, ha szebb a genetikája, ugyanis a többire vagy én magam is odafigyelek vagy szándékosan nem teszem magammal, mert rondának és rombolónak tartom. Arra meg miért lennék féltékeny, hogy engem más szült?


A kikészített nőkkel max azért szoktam rosszban lenni, mert státuszszimbólumnak kezelik azt, amit a külsejükbe invesztálnak és lenéznek, amiért mondjuk nekem eredeti a mellem, holott a sport miatt számomra a kicsi mell volt mindig is a vonzó magamon, amiért hófehér a bőröm, holott szándékosan óvom mindentől, különösen a naptól vagy amiért nincsen műkörmöm vagy pillám, holott idétlennek és közönségesnek tartom és amikor volt is rajtam ilyesmi, alig vártam, hogy leszedhessem. Szóval bocsi, de én azon helyes, természetes kis csajok közé tartozom, aki az ilyenekre nem harap, mitöbb, örül, hogy neki nem kell csinálnia.

2021. febr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem jobban inkább arra féltékenyek a nők, hogy népszerűbb valaki a férfiak körében. Attól még, hogy szép egy nő, ez nem feltétlenül jellemző rá, mert az előbbihez még olyan személyiség is kéne. Attól még hogy valakinek elismerik, hogy szép nem feltétlenül jelenti azt, hogy vonzódnak hozzá, hogy rajongást vált ki belőlük, mert lehet, hogy a vak is látja, hogy a szép külső mögött egy buta, öntelt liba van. Olyat is láttam már hogy átlagos külsejű lányért rajongtak férfiak, mert belsőre intelligens, különc és aranyos lány volt. Minden normális ember az összképet nézi a párválasztásnál nem csak azt, hogy hogy néz ki. Sokan nem látják ezt az ok-okozati összefüggést.
2021. febr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
24, Dehogynem, csak tudok nem mindenki könnyüvérű. Még egy csúnya nő is kaphat pasikat szexre bármikor. De nem mindenki akar ribizli lenni. Az VV-s típusú lányok pontosan azzal szoktak védekezni, hogy rájuk féltékenyek és irigyek, mert ők népszerűek a férfiak körében. Nem, senki sem irigy arra, amit pl.a VV-ben is, vagy bármelyik diszkó mosdójában látunk. Aki pedig irigy, az a külsejétől és habitusától függetlenül megszopattathatja magát bármikor a wc-ben. Tudod, a nők nagy része a férfiak terén a minőségre megy, nem a mennyiségre. Szóval ez is kb.olyan 17 éves korig jellemző.
2021. febr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nem
2021. febr. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!