Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok titeket zavar mikor...

Lányok titeket zavar mikor egy szebb lány van a társaságban?

Figyelt kérdés

A férfiak nem adnak annyit a külsőre mint a nők, ezért általában nem is olyan nagy az eltérés két férfi között. Jó nyilván nem egyformák de nincs olyan nagy különbség két férfi közt mint két nő között szerintem.

Ugye titeket jobban érdekel a külső szépítkezés, öltözködés, sminkelés stb.

Na ha most egy társaságban összekerültök páran, akkor elkezdtek azon gondolkodni, hogy neki sokkal jobb a ruhája a haja a melle stb stb.?


(Persze ránk férfiakra is igaz lehet nem azt mondom)

(Hírtelen jött gondolat :P)



2021. febr. 8. 09:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
96%

A férfiak nem adnak annyit a külsőre mint a nők


😂😂😂😂😂😂😂😂


Kis naiv...


De pont azért, mert a férfiak többsége lemegy szánalmas pincsibe egy szép nőtől, engem ez a téma már nem foglalkoztat, sem frusztrál, ugyanis amellett, hogy ki vagyok magammal békülve és mindent megtettem azért, hogy a legtöbbet kihozzam magamból, már amúgy is menyasszony vagyok és egy olyan férfi a vőlegényem, aki nem hoz rám szégyent a viselkedésével, mitöbb, röhög velem a sok alacsony ingerküszöbű pasason.

2021. febr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Természetesen vannak a férfiaknál is akik azért oda teszik magukat 😁

De ez csak az olyan 30% talán.

Nőknél pedig azt mondanám, hogy a 60%-a legalább.

2021. febr. 8. 10:33
 13/26 anonim ***** válasza:
78%

Engem nem érdekel a szépítkezés, nem sminkelek, életemben nem voltam körmösnél vagy kozmetikusnál. Nem tartom magam igénytelennek, mindig tiszta és ápolt vagyok, egyszerűen csak nem érdekel a cicoma. Az öltözködésemben saját stílusom van, ami egyáltalán nem követi a mainstream divatot.

Már kamaszkoromban leszoktam arról, hogy másokhoz hasonlítgassam magam, már akkor se akartam senkihez sem hasonlítani, felnőttként sem akarok. Nincsenek komplexusaim, kicsit sem zavar, ha nálam szebb lány van a társaságban. Ha valakin valami tetszik, akkor szívből megdicsérem, esetleg megkérdezem hol vette az adott darabot. Sokkal szebb az élet, ha az embernek nincs hiperinflált sérülékeny kis egója és nincs megfelelési kényszere.

2021. febr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
72%
A kérdésed relevanciáját azzal próbálod magyarázni, hogy a nők nagyobb százaléka ad a külsejére, mint a férfiak, ezért lehet feltenni a kérdést, hogy zavaró-e a nőknek ha szebb nőt látnak. Csakhogy ebben nincs így nincs logika. Te egy tulajdonsághalmazt emeltél ki (irigység, önbizalomhiány), ami ugyanúgy megvan a férfiakban és nőkben is. Attól, hogy szerinted több nő foglalkozik a külsejével, mint férfi, attól még nem lesz több irigy nő a földön. A két tulajdonságnak semmi köze nincs egymáshoz. (Ha lenne, akkor azt jelentené, hogy a legtöbb nő azért ad magára, hogy a többi nőnél szebb legyen, ami remélem szerinted is orbitális hülyeségnek hangzik.)
2021. febr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Ha egy nő azért ad magára, hogy szebb legyen egy másik nőnél az hülyeség? :0


Szerintem sok előnye vagy de ez már másik kérdés.

2021. febr. 8. 11:06
 16/26 anonim ***** válasza:
78%

Igen, hülyeség. Nem, nincs előnye.


A nők azért adnak magukra, mert 1.igényes embmberek adnak magukra. 2.Van akinek ilyen a stílusa, 3.Van aki szimplán maximalista, 4. Vagy szimplán úgy érzi jól magát a bőrében ha ápolt. Nem kell többet belelátni.


A nők 98%a továbbra sem leszbikus hogy annyit foglalkozzon más nők kinézetével.


Egyedülélő nők is adnak magukra, én mikor 2 hétig katanténban voltam akkor is adtam magamra.


Ennyi erővel akkor a férfiak is azért adnak magukra hogy szebbek legyenek más férfinál?

2021. febr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
83%

Az a baj, hogy semmit nem tudsz a nőkről, buta , gyerekes sztereotípiákat húzol rá egysegesen mindenkire és mégcsak be sem ismered, hogy nem értessz a nőkhöz.


Elég árnyaltan kifejtették már neked az eddigi válaszok a témát de te továbbra is csak ragaszkodsz a hülyeségedhez, hogy minden nő tetteit csak a luvnyák iránti sárga irigység vezérli, aha, na persze.

2021. febr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Hát az kicsit uzisan hangzik, hogy szebb férfi legyen a másiknál, de részben igen. Előny ha próbál az átlagnál jobban teljesíteni szerintem. (ez csak egy kis + mondom).


Én csak megkérdeztem nyugi van :3

Van aki azt mondta őt nem érdekli ez és van akit kicsit érdekel. Nem is írtam nekik semmit hanem elfogadtam. Köszönöm az értelmes hozzászólásokat!


A többi csak hiszti :3

2021. febr. 8. 11:54
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk azt akartam volna hallani, hogy a férfiak az igényességük miatt adnak magukra, esetleg a nők miatt, de hogy azért más férfiakkal versengjenek és " jobban nézzenek ki " más férfiaknál🥶😳 Ez a "szebb" szó használata nélkül is uzis ne haragudj.
2021. febr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Hmmmm érdekes. :D

Lehet az is uzis, de ez már kérdésesebb 😂

2021. febr. 8. 12:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!