Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy határozom meg egy kocsiba...

Hogy határozom meg egy kocsiban a légzsákok számát?

Figyelt kérdés

Az van a lapra írva, hogy "Légzsák a vezető és utasoldalon, függönylégzsák elöl-hátul, oldallégzsákok elöl, térdlégzsák vezető oldalon."


Akkor ez 7?


Nem akarok beégni, mert olyan társaságba megyek, ahol mindenki autóimádó és legalább ilyen alap dolgokat tudjak.


2021. febr. 11. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is 7-re tippelem, egyébként fingom sincs az autókról. Ha beírod a konkrét típust + "number of airbags" és biztos kidob rá egy konkrét darabszámot. De szerintem ilyen mélyremenő kérdéseket nem fognak feltenni.
2021. febr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez 9. !
2021. febr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de az hogy jön ki?
2021. febr. 11. 20:21
 4/8 anonim ***** válasza:

nem egyszerűbb megkérdezni? ha úgyis értenek hozzá...

szerintem amúgy előbb beégsz, ha megpróbálod megjátszani hogy értesz hozzá, aztán félúton kiderül hogy mégse. én is járok össze autós társasággal, miközben a tudásom valahol ott áll meg, hogy felismerek néhány márkát és tudok vezetni, de nem játszom az agyam, hogy milyen jól értek hozzá...inkáb megkérem hogy magyarázzák el. mindenki boldog amúgy, amikor a kedvenc témájában lelkes hallgatóságra talál.

2021. febr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

Hogy jön ki??

" "Légzsák a vezető és utasoldalon, függönylégzsák elöl-hátul, oldallégzsákok elöl, térdlégzsák vezető oldalon.""


-Légzsák a vezető és utasoldalon = 2 db.

-függönylégzsák elöl-hátul (ajtónként) = 4 db.

-oldallégzsákok elöl = 2 db.

-térdlégzsák vezető oldalon = 1 db.

_______________________________________________


Összesen : 9 db.

2021. febr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A függönylégzsák bal oldalt és jobb oldalt egybe van, nem pedig ajtónként.
2021. febr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

AS Trabantodban.

Nálam pl. külön van.

2021. febr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 9 jött ki.
2021. márc. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!