Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem tudok határozott lenni?

Miért nem tudok határozott lenni?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre magamon, hogy bárkivel beszélek, próbálok jófej lenni nem akarok haragosokat gyűjteni.


Van egy csávó a suliban aki folyton hangosan kiabálja, hogy széttöri a kocsimat, ma véletlen suli után összefutottunk kérdőre akartam vonni, csak odáig jutottam, hogy " ilyet nem szabad" ahelyett amit elterveztem, hogy leordítom a fejét majd elküldöm a francba. Ehelyett vagy 20 percet beszéltem vele más témáról,viszont nem vagyok róla meggyőződve, hogy nem fogja holnap is ordibálni, hogy mit tervez értéktárgyammal.


Ha esetleg folytatná holnap , hogyan legyek kíméletlen,tárgyilagos egyszerűen szólva határozott? Eddig soha nem kiabáltam senkivel, azt gondoltam ma lesz a kivétel. Nagyon konfliktuskerülő vagyok...


2017. szept. 20. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem gyúrd ki magad es felni fognak toled
2017. szept. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A határozatlanság és a konfliktuskerülő két különböző tulajdonság.

Attól, hogy valakivel problémád van, még nem kell üvölteni. Elég ha normál hangnemben megkérdezed, hogy miért viselkedik így?

2017. szept. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Változtass a magadról kialakított kèpeden. Ilyen egyszerű. Alkoss magadról olyat, amiben bízni is tudsz. Találj egyensúlyt.
2017. szept. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!