Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Volt már veletek olyan,hogy...

Volt már veletek olyan,hogy nyilvános helyen szartatok be,mert annyira kellet már,hogy nem értetek oda időben a mosdóhoz? Hány éves voltál a szarós sztorikor? És utána észrevették mások,hogy beszartál? Nagyon kicikiztek miatta?

Figyelt kérdés

2021. febr. 15. 07:39
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Egyszer azt hittem, csak puki lesz... Szerencsére épp volt bent egy betét, így nem lett semmi nyoma, hamar el tudtam szaladni vécére.


17 lehettem.

2021. febr. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Balatoni nyaraláson. Én is pukinak hittem,nem az volt. Nem sok ment be, csak a tesóm volt ott meg az akkori pasim. Röhögtünk egy jót,szerencsére nálunk nem tabu az ilyen baleset. 24 lehettem akkor.
2021. febr. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Tavaly év elején elmentem fallabda edzésre. Már hazafelé éreztem a kocsiban, hogy baromira fáj a hasam és ez nem lesz jó így. Természetesen minden piros lámpát kifogtam. Benzinkút nem volt a közelben.


10 percre voltam az otthonomtól, amikor éreztem, hogy most vagy befosok a kocsiba vagy máshogy kell megoldanom.

Szerencsére sötét volt, úgyhogy elkanyarodtam egy bokros részhez és kiraktam a csomagot, nem bírtam tovább.

Nem vette észre senki szerencsére, de a feleségemmel jót röhögtünk UTÓLAG a sztorin. Akkor baromira nem volt vicces.

2021. febr. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Crohnos vagyok. Aktív időszakokban bármikor előfordulhat.
2021. febr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biciklizés közbe 2szer is elő fordult, előző az véletlen volt, azt hittem hogy csak fing menet közben meg emeltem a fenekem aztán ki is jött, csak egy farmer rövid gatya volt rajtam, alsó nélkül telibe bele, a második az ugyan így biciklivel csak akkor hosszú farmerba voltam, laza bő hip hop farmerba valami miatt pont akkor sem volt alattam semmi, úgy voltam siettem de éreztem nem bírom, ott úgy voltam direkt engedtem be, annyira a második az nem volt túl jó egyben a kedvenc farmerem volt kénytelen voltam bele, kb utána 2napig áztatta volt, 2szer ki mosva.
2022. júl. 26. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy cukrászdában voltunk, középen ültünk egy asztalnál. Egyszer csak egy jól hallható puki után tele pakoltam a gatyámat. Igen, érződött a szaga is.


Pistike 14 hónapos

2022. okt. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!