Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek aki megcsalja a...

Szerintetek aki megcsalja a párját, az megérdemli, hogy nyilvánosság előtt számonkérjék rajta?

Figyelt kérdés

Láttam egy videót, ahol az egyik fél épp készült volna egy családi rendezvényem eljegyezni a párját, de a felkérő kérdés helyett azzal zárta, hogy "2 héttel ezelőtt megtudtam, hogy megcsaltál a legjobb barátommal, szóval ezt megtartom (a gyűrűt), veled pedig most szakítok".


Mindkét család lesokkolt és nem túl hevesen, de elkezdtek vitatkozni azon, hogy melyik a rosszab, megcsalni a másikat, vagy így megszégyeníteni valakit nyilvánosság előtt. Szerintetek?



2021. jan. 1. 11:08
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek azzal, hogy számonkérjék mások előtt is a csalót.
Nem értek egyet azzal, hogy mások előtt kérjék számon a dolgot.
55 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Én egyetértek, ha már volt mersze megcsalni őt, akkor vállalja is fel.
2021. jan. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Igen aki csal az meg is érdemli,ha lealázza az akit megcsalt.
2021. jan. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Egy kapcsolat és annak problémái kizárólag a két, kapcsolatban résztvevő emberre tartozik, senki másra. Az, hogy valamelyik barom állat módjára félrekefélt, szintén az ő dolguk, másnak semmi köze hozzá.


Arról nem is beszélve, hogy mit nyersz azzal, hogy megalázod a másikat mindenki előtt? Ha jó érzéssel tölt el mások megalázása, akkor ott bizony baj van.

2021. jan. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Hat, szerintem neked nagyon bejonne Szaud-Arabia.
2021. jan. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem aki aljas féreg módon aljas féreg döntéseket hoz az bármilyen helyzetben megérdemli a nyilvános megalázást.
2021. jan. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

Szánalmas ember aki ezen agyal hogyan szégyenítse meg a másikat nyilvánosan.

A kettőjuk dolga .


Akkor a csaj is nyilvánosan elkellene mondja h szar az ágyban és kicsi a f.rka ?

vagy h nem tudja öt kielégíteni??


Gondolkozzatok!

2021. jan. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ebben a pillanatban 10-10 -re jött ki a szavazás, érdekes dolog ez.
2021. jan. 1. 15:29
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem értek egyet. Nem feltetlen! Mert nem tudjuk, hogy miért csalta meg!

Valamint attol is fugg h ferfi vagy no lepett felre. Mert egy Nő nem mászil félre, ha mindent megkap, ellentétben a férfivel.....

2021. jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"Mert nem tudjuk, hogy miért csalta meg!"


Nagyon úgy tűnt a videóból, hogy a gyűrűt elfogadta volna.


"Valamint attol is fugg h ferfi vagy no lepett felre. Mert egy Nő nem mászil félre, ha mindent megkap, ellentétben a férfivel....."


Oka volt annak, hogy ezt a részletet nem árultam el.

2021. jan. 2. 17:53
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

Valami hasonlót már én is láttam. Szerintem nem oké hogy megalázza. Egy értelmes ember csak megmondta volna hogy figyelj nekem olyan ember kell aki szeret és aki miatt nem kell aggódnom hogy félrekeffent úgyhogy csá. Ez két emberre tartozik de így őszintén szolva egyik 19 a másik 1 híján 20 mert kb a csávoka is annyira szerette a csajt ha képes volt megalázni hosszú kapcsolat után. Arról nem is beszélve hpgy ez a családoknak os mennyire kellemetlen lehetett közben ök nem tehetnek semmiről.


Nem a csaj mellett álok ki de én tuti nem így rendezném le. Először nyilván megkérdezném a barátom h mi a sz.rért csalt meg utánna kiadnám az útját de így... főleg h nem tudjuk az előzményeket. Lehet a csávó egésznap otthon tespedt a mamahotelben ugy nem csodálnám ha félre lép a csaj akár mennyire gáz. De lehet hogy a csaj csak szajha🤷🏼‍♀️

2021. jan. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!