Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol találhatnék embereket...

Hol találhatnék embereket ahhoz, hogy kamaszkorban kimaradt társasági élményeket pótoljak?

Figyelt kérdés
30 felé közelítek, megvan mindenem, de mégis teljesen boldogtalan vagyok, és úgy érzem nincs értelme élnem, mert kimaradt az életemből az élés része. Állandóan otthon voltam, egyedül voltam, mindenből kimaradtam, szorongtam, szinte semmi olyat nem csináltam kamaszkorom óta, amire érdemes lenne visszaemlékezni. El sem tudom mondani, mennyire vágyom ezekre az élményekre. Úgy érzem, képtelen vagyok így továbblépni az életben. Hogyan kerülhetnék olyan emberek közé, akik szintén erre vágynak és befogadnának?
2021. febr. 24. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagyok. F
2021. febr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Utazz sokat, fedezd fel a világot!
2021. febr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyen kollégák?
2021. febr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozok.

N

2021. febr. 25. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A munkahely azért nem jó, mert egyrészt home officeban vagyok, tehát nem is ismerek valójában senkit, másrészt meg csak egy ideiglenes állomás az életemben.
2021. febr. 25. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!