Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a baj velem?

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Ha négyszemközt beszélek egy emberrel, és szimpatikus, akkor hirtelen elkezdek "beleszerelmesedni". Amikor suli után találkozok valakivel és belemerülünk a beszélgetésbe, akkor nagyon furcsa érzés jön rám, mintha szerelmes lennék és csak az ő társaságára vágynék. Ez nálam kortól és nemtől független.

Lehet ezek nem igazi szerelmek, mert ha az illetővel sokáig nem beszélek,akkor ez egy idő után enyhül.

Igazi szerelem érzést még soha nem éreztem, mindegyik ugyanolyan volt.

Egyébként testi vágyat sem éreztem soha.

Ez normális és csak a kamaszkor miatt van, vagy baj van velem?

17/L



2020. ápr. 22. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd kinövöd.
2020. ápr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

De édes <3

Semmi baj nincs veled, és egyébként nagyon aranyos lehetsz!

2020. ápr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a lányokkal vagyok így...

Elég egy kedves szó, vagy csak annyi, hogy beszélgessen velem és kész. Utána szerelmes vagyok pár napig és sokat gondolok rá.

Szerintem ez arra vezethető vissza, hogy már eléggé vágyom egy kapcsolatra. Eddig még nem volt benne részem.

2020. ápr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezek ilyen baráti érzések voltak, ilyen baráti szeretet; hogy örülsz neki. Az nem szerelem, de az is tök jó. Nem kell tőle megijedni. Nem is értem , minek ijedsz meg tőle, amikor a szeretet az egy tök jó érzés. Kötődsz azokhoz az emberekhez, akik kedvesek, figyelmesek veled; és szívesen látnád újra őket. Csak ennyi az egész. Túlgondoltad.
2020. ápr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Az a bajod, hogy instabil vagy. Itt is írkálsz mindenkinek, hogy ismerkedni, meg beszélgetni akarsz, aztán válasz nélkül eltűnsz. Majd újra nyomulsz, hogy ismerkedni akarsz, és újra eltűnsz. Komoly bajok vannak, hallod...
2020. ápr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gondolom, önbizalomhiány közrejátszhat ebben.

Hogy nem is hiszed el esetleg, hogy szerethető vagy; és akkor úúúgy ragaszkodsz azokhoz az emberekhez, akikkel látod, hogy ők is kedvelnek, vagy minimum szimpatizálnak veled; tehát jóarcok veled.

2020. ápr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként azért gondolom ezeket szerelemnek, mert anyukám amikor rákérdez az egyik közeli ismerősömre, akkor mindig elpirulok és boldogan mesélek az illetőről. Anyukám erre mindig elmosolyodik és rákérdez,hogy szerelmes vagyok-e. Én meg erre összezavarodok és tagadom, pedig akkor is bennem van az az érzés, hogy lehet mégis.
2020. ápr. 23. 08:36
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
És is éreztem már ezt. Elkezdtünk beszélni,és egyszerűen olyan hihetetlen jól éreztem magam a társaságában,hogy utána nem tudtam nem rá gondolni. Utána nem dumáltunk,és halál komolyan,mintha egy szakitásom mentem volna keresztül :D brutál volt. Aztán szerencsére kivertem a fejemből. :D
2020. ápr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se aggodj feleslegesen, de en ebbol igazabol nem tudom eldonteni. Nagyon fiatal vagy meg es lesz idod vegiggondolni, hogy kitol mit szeretnel. Mindenesetre az furcsa, hogy ennyire nem tudod eldonteni h barati szeretetet erzel vagy szerelmes vagy. Nekem ez nem okozott gondot sosem, mert parosult testi vaggyal. De hat mindannyian masok vagyunk, szoval egyaltalan nem biztos h barmi bajt jelez. Maximum neked fejtorest, hogy megismerd magad jobban. :) Majd megoldodik idovel es letisztulnak a dolgod.
2020. ápr. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!