Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy bírjátok a magányt és a...

Hogy bírjátok a magányt és a bezártságot?

Figyelt kérdés
Teljesen kivagyok már ezektől a korlátozásoktól. Most, hogy ismét home office lesz, még a munkatársakkal sem fogok tudni beszélgetni élőben. Sehova sem lehet menni, a családom, barátaim máshol élnek. Folyton egyedül vagyok. Telefonon meg chaten beszélgetek a barátokkal, de az nem olyan mint élőben beszélni valakivel. A párommal meg épp szakítani készülünk, jó ideje átnéz rajtam, külön szobában vagyunk, és jó esetben is max annyit szól hozzám, hogy szia. Ettől még magányosabbnak érzem magam, mintha tök egyedül lennék...Kezdek belebetegedni az egészbe...

2021. márc. 5. 19:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
Juhhe! :) En birom!
2021. márc. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%

Egyre szarabbul, még úgy is, hogy bejárok dolgozni, és hétvégente össze tudok futni ismerősökkel. De így is erősen redukálódtak a lehetőségek.


hétköznap konkrétan semmit nem tudok csinálni a munkán kívül. Még egy közös ebédre sem tudunk beülni, vagy munka után sem lehet sehova elmenni, mert nyolcra haza kell érni mint egy kisiskolásnak.


Egyedül élve otthon szintén nem túl változatosak a lehetőségek, tudom tanuljak, meg képezzem magam, de valahogy egy panel egérlyukba zárva a körülöttem ordítozó szomszédokkal nem igazán lehet életnek nevezni azt ami estétől reggelig történik.

2021. márc. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
Nehéz időket élsz meg. Fogadd együttérzésem. Minden bizonnyal társasági ember vagy. Én a helyedben csatlakoznék egy turistacsoporthoz, természetjáró közösséghez facebookon. Azt még lehet:)
2021. márc. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
A bezártság szerencsére nem igazán érint, a magány viszont annál inkább.
2021. márc. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Nehéz lesz mindenkinek de sajnos muszály lesz ezt kivárni.
2021. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
15%
Nálunk nincs homofisz meg semmi ilyen nyugati baromság. Eddig ebből a covidból annyit észleletem hogy kimaradt az évi 3-4 külföldi utazás. De ennyi.
2021. márc. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%
6 nálunk meg szerencsére te nem vagy:)
2021. márc. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha lehet sétálni, akkor jól bírom. Ha van erkély, akkor is bár akkor kevésbé jól. A magánnyal sose volt bajom.
2021. márc. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Alapból full antiszoci vagyok, úgyhogy okésan.
2021. márc. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs se magány (családdal, barátokkal találkozom, heti 1-2 nap bemegyek az irodába), se bezártság (séta, futás, nemsokára bringa).
2021. márc. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!