Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó harmadban lévő kismamák...

Utolsó harmadban lévő kismamák, hogy bírjátok a lelaasulást/bezártságot?

Figyelt kérdés
Bezártságot úgy értem, hogy oké, a kertbe kimegyek, de amúgy csak a ház körül mozgok, játszóteret a nagyobbal, belvárosi sétát, programot már nem tudok bevállalni. Sokat kell pihennem, unatkozom, alig várom, hogy megint aktív tudjak lenni :( plusz a kislányomat is mindig az apja viszi ide-oda, velem már csak itthoni közös programja van. Ti hogy élitek ezt meg?
2014. aug. 5. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:

hozzá lehet szokni! :)

különben lehet,h.most még uncsi meg stb. de hidd el nemsokára változik a helyzet!

ha eljönnek az utolso hetek, megváltás lessz a"két feladat közt" pihenni

2014. aug. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Emlékszek 20 hetesen egy 15 km-es sétára mentem a családdal. Már ott picit nehezebben bírtam de imádok kirándulni. Mára már 2km-ert ( boltig ) alig bírok megtenni. A lábaim vizesednek,dagadnak így még rosszabb.


A hirtelen változó időjárást még nehezebben viselem. De már nincs sok hátra.. :)

Már alig várom az érkezését! Már elkezdtem összepakolgatni, hogy mit vigyek a kórházba! Szinte mindennap ezen kattogok meg, hogy biztos, hogy mindent összeirtam? :D


32hkm

2014. aug. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Most léptem a 34. hétbe. Szerencsére a terhességem fizikailag nem visel meg. Persze sokat kell pihennem, mert elfáradok.

A bezártságot már nehezebben viselem. Kicsit "befordultam" Sokat vagyok itthon egyedül. Jó lesz ha megszületik a pici, már várom!!! :)

2014. aug. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is nehezen mozgok,álltalában csak akkor megyek valahová ha visznek :D Nekem is vizesek is a lábaim meg dagadnak is.Itthoni takaritást,tevékeknykedést is mostmár kissebb szünetekkel végzem,egyszerre sokat abbol sem birok.Én is nagyon várom a kisbabánkat,.azért is hogy magamhozölelhessem végre,meg azért is hogy visszakapjam régi önmagam.Az elöttemszolo irja hogy befordult a magánytol,hát nekem meg anyosommal kell lennem naphosszakat és hidd el az sem öröm.Néha már a magány is jobb lenne... 37hkm
2014. aug. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33 hetes vagyok. Én az autózás helyett buszozni kezdtem, mert kezdek nagyon dekoncentrált lenni, a parkolás is rémálom egy csomó helyen. Így szoktam ügyet intézni és a fiamért suliba menni. A férjem jön értünk és visz haza kocsival. Nagy szórakozás belvárosi séta már nincsen, de legalább kimozdulok. Cukros vagyok, így többször kell mennem vizsgálatokra is. Nyáron még el tudtam menni a kisfiammal biciklizni (ő biciklizett én gyalogoltam utána) de ez mára már nem megy,mert csak lassan tudok menni, mert keményedik, feszül a hasam. Ha jó az idő, szívesen teszek lassú sétákat is a környékben. Igazából nem érzem magam annyira bezárva.
2014. okt. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!