Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire találkoztok mostanába...

Mennyire találkoztok mostanában a barátaitokkal?

Figyelt kérdés

Azert merult fel bennem a kerdes, mert en kifejezetten szabalykoveto embernek tartom magam, de most hiaba emelkednek a szamok, ugy erzem nehezen birnam mar tovabb szemelyes talalkozok nelkul.

A helyzethez hozzatartozik, es szerintem fontos osszetevo, hogy egyedul elek. A sulit csinalom, de a munkam (ami egy felallas volt az egyetem mellett) elvesztettem.

Mult heten pl elmentunk turazni egy baratommal, es a mostani hetre is tervezek valami hasonlot.

Koszi ha irtok!


2021. márc. 10. 03:51
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Én gimis vagyok és szoktunk találkozni a barátaimmal/osztálytársaimmal. Max úgy csináljuk hogy azért szabad téren legyünk de most télen azért sokszor volt hogy az lett a vége hogy inkább felmentünk valamelyikünkhöz olyan hideg volt. Mondjuk mi nem nagyon találkozunk a mostani helyzetben a nagyszüleinkkel és a szüleink sem veszélyeztetettek nekünk meg elvileg komoly bajunk nem lehet a vírustól. Alapból introvertáltnak mondanám magam de most valahogy mégse bírok ki 2 hétnél többet úgy hogy ne találkozzak valakivel. Ez mellett általában minden nap hívásozunk vagy chatelünk is. Sőt most fogom majd kapni a lepontozást de az ismerőseink rendszeresen tartanak házibulikat és néha kb havonta mi is el szoktunk menni mert hiányzik a szórakozás. Jó ezt nem úgy kell elképzelni hogy 50 ember bulizik, üvölt a zene stb hanem inkább olyan max 10 ember és általában iszogatunk és beszélgetünk közben esetleg valami halkabb zene van a háttérben típusú dolog ez szóval annyira nem is nevezném bulinak. Remélem nyárra feloldják a korlátozásokat mert hiányzik már egy pihentető nyaralás meg egy fesztivál is jól jönne már idén ha már tavaly azok se voltak megtartva
2021. márc. 10. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kb ugyanannyit, mint előtte. Annyi, hogy nem bent a házban vagyunk vagy nem beülünk valahova, hanem sétálunk az erdőben vagy egy parkban.
2021. márc. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából ugyanannyit találkozhatunk, mint előtte. Az egyetem miatt kicsit nehezebb összeegyeztetni, de megoldjuk. Eddig is abból állt a találkozásunk, hogy kimentünk a tóhoz és/vagy parkba, úgyhogy legalább ez nem változott :)
2021. márc. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!