Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen gyakran találkoztok a...

Milyen gyakran találkoztok a barátaitokkal, olyan barátokra gondolok, akik dolgoznak, párjuk van, esetleg gyereke/ik is?

Figyelt kérdés
És mennyire szàmíthattok ràjuk és miben?

2018. febr. 20. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nem elég sűrűn, de én is eléggé elfoglalt vagyok.

Egyik barátnőm messzebb költözött tőlem, kisgyermekei vannak, évente 1-3x találkozunk. Viszont ősrégi barátság ez, azonnal ott tudjuk folytatni, ahol abba hagytuk.

A másik barátnőmmel havonta 1-2x. Neki nincs még családja.

Nekem sincs. De mindkettőnknek van párkapcsolata, munkája. Én vagyok az elfoglaltabb.

2018. febr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyre ritkábban.Rájövök,hogy kevés aki közülük igazán a barátom.Egyikük csak a problémáiról szeretett beszélni,visszafelé nem múködött a dolog.Még egy születésnapi köszöntőt se tud írni.Másikuk meg amikor jóra fordult az élete,lett párja,szűkszavúbban válaszolt.Ha én írtam neki nagyvonalakban valamilyen gondomról,akkor annyit írt majd kialakul,pedig ő olyzonosan keresett azelőtt amikor gondjai voltak.Most a férjének vannak valami bunkó elvei,hogy szerinte mit szabad illetve mit nem szabad etetni a kisgyerekkel,termékforgalmazásokba is belement...És most egy összejövetelen jött az illető "barátnő",hogy milyen rossz,hogy őhozzájuk nagyon ritkán járnak el az ő barátnői,sok más ember megfordul náluk,de azokkal nem tud úgy beszélgetni.Meg nincs kinek elmondani ezeket a dolgokat amivel most küzd,a férje szokatlan elvei miatt,amiket finoman megpróbál ráerőltetni.De,hogy a másiknak épp anyagi gondjai,munkahelyi problémái meg egyebek vannak az már mind mellékes.

Vannak azért pozitiv példák is,régi középiskolai osztálytársnőmmel évente 3-4 alkalommal találkozunk a közeli városban mert az mindkettőnknek kb.ugyanannyi távolság.

2018. febr. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók....nagyon köszönöm a válaszaitokat....bebizonyosodott, amit én is tapasztalok...sajnos!


És ez elkeserítő!


Mindegyikőtök megkapja a zöld kezet!


Ui:

Mi a fene történt a világgal, hogy oda lettek az igazi, mély barátságok...amikor a másiknak segítünk, amiben tudunk....de legalább meghallgatjuk, és lelkileg támogatjuk?



Rengeteg a felszínes, érdek "barátság"....:(

2018. febr. 22. 22:21
 4/6 anonim válasza:
Ellen példát kell hogy mondjak. Én a legjobb barátnőmmel heti 2-3x minimum találkozok,napi szinten de 2 naponta mindig beszélünk telefonon. Neki lassan 4 éve van párkapcsolata,nekem 1 éve nincs. De mikor volt is ugyan annyi időt tudtunk a másikra fordítani! Meg kell találni az egyensúlyt. :)
2018. febr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó ez ritka.....örülj neki, hogy ilyen baràtod van.
2018. febr. 27. 23:28
 6/6 anonim válasza:
Valóban ritka,sajnos tapasztalom én is a környezetemben. Nem tudom mi lesz ha valamelyikünknek családja lesz,de szerintem ez akkor sem fog változni. Bár van egy olyan momdás a legjobb barátoknak nem kell minden nap találkozni...
2018. febr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!