Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti milyen gyakran találkoztok...

Ti milyen gyakran találkoztok a legjobb barátotokkal vagy a barátaitokkal?

Figyelt kérdés

Ha tehetnétek találkoznátok vele/velük gyakrabban is?

Az is érdekelne,hogy milyen gyakran beszéltek akár telefonon vagy neten?



2018. ápr. 2. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
5-10 évente tali, évente max egyszer beszélünk telefonon. Jó ez így. Ez a hosszú barátság titka. ;)
2018. ápr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
48%
Heti 2x talalkozunk altalaban. Neten valtozo, hogy mennyit beszelunk, valakivel minden nap, valakivel 3-4 naponta, valakivel egyaltalan nem beszelek neten. Ez igy pont kenyelmes es idealis mindenkinek szerintem.
2018. ápr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
messengeren mindennap beszélünk,tali heti 1-2, de én többe is benne lennék, mert szerelmes vagyok belé, de ő egy közönséges ribi
2018. ápr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Kapcsolatot neten folyamatosan tartjuk. Néha telefonálunk is. Amúgy fél évente összejövünk a keménymaggal. A többiekkel ritkábban. Nem egy városban élünk.

Telefonon bárki élér, akivel az elmúlt 5 évben dumáltam. Neten megtalálnak, ha akarnak.

Nekem munka mellett nincs időm se élni, se más életében részt venni. Kevesen hajlandóak hajnal 3-4 között Velencére jönni, illetve 9-10 között. A maradék 22 órában, vagy alszom napi 6 órát, vagy dolgozom.

2018. ápr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Kb hónaponként egyszer, ritkán kétszer. Facen pedig naponta-kétnaponta beszélünk, bár az sem olyan mint régen, de ezt kell szeretni.
2018. ápr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%

Változó, van hogy néhány napig naponta, de van hogy 1-2 hétig nem talalkozunk es nem is beszélünk face-en se, és utána is amikor találkozunk annyit mondunk hogy "csáó"

Semmi " Hú szevasz haver de rég láttalak úristen mi a helyzet veled".. :D

2018. ápr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.


Nálam a távolság és a munka miatt havi egy-két alkalom.

A legjobb barátommal néha pár nap kihagyással de napi szinten beszélek,a többiekkel pedig ritkábban vagy csak akkor ha találkozunk.


Szimplán csak érdekelt,mások hogy vannak ezzel.Az a havi egy-két találkozó ezek szerint se nem sok se nem kevés,de ha tehetném én szívesen találkoznék legalább a legjobb barátommal minden héten egy alkalommal.

2018. ápr. 2. 18:25
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Nincsenek barátaim. Mikor legalább egy volt, akkor hetente találkoztunk. Telefonon pár naponta, neten szinde minden nap beszéltünk. Aztán valamiért már csak a neten akart beszélgetni. Részemről a net kiegészíti a találkozást, de nem helyettesítheti.
2018. ápr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lepontozósdi itt is - csak nem a választás szele közeleg?
2018. ápr. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!