Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kit és milyen okból töröltök...

Kit és milyen okból töröltök ki valakit az ismerősötök közül Facebookon? És mit kell ahhoz csinálnia valakinek, hogy tiltsátok is?

Figyelt kérdés
Engem közvetlen ismerőseim is le szoktak törölni/ illetve nem igazolnak vissza. Az a furcsa, hogy akit nem ismerek annyira az jelöl vissza inkább facen...

2021. márc. 18. 12:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a minap valakit azért, mert 2,5 éve arra sem volt képes, hogy elolvassa az üzenetemet, nem hogy válaszolt volna rá. Nem tudom, mivel érdemeltem ki, mert előtte nagyon is jóban voltunk.

Elengedtem, járjon békével.

2021. márc. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs egy ismerősöm se, tiltottam az opciót, hogy jelöljenek.

Akivel beszélni akarok és aki beszélni akar velem, az így is tud írni Messengeren.

2021. márc. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Időnként szelektálok. Pl régi munkahelyi ismerős, akivel évek óta nem beszéltem. Olyan "ismerősöm" is van, akivel egyszer találkozott egy rendezvényen, de azóta se beszéltünk (neki többszaz vagy ezer körüli ismerőse van). Ennyi idő után arra sem emlékszik, ki vagyok.

Ma az ilyeneket már nem jelölöm vissza.

Haragból 1 ismerőst töröltem, megkértem egy nekem fontos szívességre, elutasított. Nem lett volna nagy dolog neki, se pénzzel se mással nem kellett volna segítenie, csak időt kellett volna rám szánni.

2021. márc. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
3-as, mióta MLM_rendezvényekre hívtak "fontos" címen, meg ingyen korrepetálást kértek tőlem olyan rokonok, akik 10 éve nem kerestek, én sem teszek semmilyen szívességet, kivéve azt, aki gyakran felkeres, és maga is tett szívességeket nekem.
2021. márc. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

4-es, nem ilyen dolog volt. És igen, amikor ő kért tőlem segítséget, én segítettem neki.

3-as vagyok.

2021. márc. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősömet töröltem aki az utcán nem akart felismerni, csak muszáj volt neki, hogy ne legyen kínos. Minden hülyeség miatt viszont értesíteni, hogy lájkoljam vagy menjek el az persze ment.
2021. márc. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Én az exemet, mert nem volt képes felfogni, hogy a nem az nem és folyamat zaklatott, több fb-ről is. Mindet tiltottam, ennek már vagy 9-10 éve. Meg 3-4 fickót, akik csak úgy random rámírtak ismerkedés céljából és nem értették ezzel mi a gond.
2021. márc. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azokat az ismerősöket törlöm, akiknek idegesítenek a posztjai (legyenek akár képek, hírportálok, motivációs szövegek, stb.) és amúgy sem szoktunk beszélni.
2021. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor törlök valakit az ismerőseim közül, ha nem ismerem az illetőt, vagy pedig totál érdektelennek találom.


Tiltólistára akkor száműzöm, ha olyan dolgokat csinál, ami felháborító pl. Mindig, ha csinálok egy új profilképet, kiröhögi, az már egy teljes jogos ok a letiltásra.

2021. márc. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan tartalmakat oszt meg, amik engem nem érdekelnek. Pl. valamelyik megszül és naponta rakja fek a csimótáról a képet, törölni szoktam.

Vagy ha többször is negatívan reagál/válaszol olyan nyilvános hozzászólásaimra, amikhez semmi köze.

2021. márc. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!