Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire zavarna titeket, ha...

Mennyire zavarna titeket, ha hirtelen felkeresne facebookon egy régnemlátott ismerősötök?

Figyelt kérdés

Felkeresne valaki aki régebben valahol a közeletekben lakott, néha láttátok egymást de nem is nagyon beszéltetek soha, csak ismeritek egymást névről meg látásból. Meg egy ideig egy iskolába jártatok, de ott se nagyon tartottátok a kapcsolatot. Aztán már hosszú évek óta nem láttátok egymást, aztán egyszer csak a semmiből rátok írna facebookon és beszélgetni szeretne veletek, esetleg élőben is találkozni.

Szívesen beszélgetnétek vele, vagy zavarna hogy felvette veletek a kapcsolatot?


2015. nov. 30. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha normális ember, akkor nem zavar.
2015. nov. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék, hogy mit akar. De találkozni nem biztos, hogy szeretnék élőben. Pl. ha ismerkedni szeretne, akkor nyilván nem találkoznék vele, mert van párom.
2015. nov. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem többször volt ilyen. Mindig valami MLM volt a háttérben....:D Azért óvatosan!
2015. nov. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
99%-ban csak kérni akarnak valamit én azt tapasztalom.
2015. dec. 1. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem zavart. A baj csak az volt, hogy írtam neki rendesen aztán, de ő nem nagyon. Inkább csak néhány soros semmiket, nem érdekelte, amit írtam. Csak kérdezgetett, de felszínesen.

Én szívesen beszélgetnék, de úgy néz ki nincs miről, vagy végülis neki csak egy ötlet volt, nem több.

Pedig először úgy örültem.

2015. dec. 9. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!