Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek normális,hogy a...

Szerintetek normális,hogy a szüleim azért vették el a telefonomat mert tényleg nem láttam, hogy a töri tanár küldte az online óra linkjét és én tényleg véletlenül nem jelentkeztem be. Jogos a telefon elvétel szerintetek?

Figyelt kérdés
16/L

2021. márc. 20. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Jogos.
2021. márc. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Igazából a szülők nagyja ilyenkor azt feltételezi szerintem, hogy kamuzol, főleg, ha gyakori eset. (Mondjum anyumék nekem tudják, hogy mennyire figyelmetlen tudok lenni, így ilyen esetekkor, (csak ritkán fordul elő) általában csak lecsesznek picit, nem kapok konkrét büntetést.( Mondjuk alapból sem szokásuk büntetni, tudják hogy elég értelmes vagyok ahhoz, hogy tudom magamtól is)


De végülis jogos, hogy megbüntettek téged, hisz egy fontos dologra nem figyeltél, amire kellett volna. Evvel azt érik el, hogy mostantól kétszer jobban fogsz, hisz nem akarsz újra telefon megvonást.

2021. márc. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Miért nem láttad? Mi volt az oka hogy véletlenül nem jelentkeztél be? Tudtad jól hogy az adott órában mi várható és eleve arra kellett volna koncentrálnod és nem facebookozni. Nyilván jogos a büntetés hogy erre a minimálisra sem vagy képes.
2021. márc. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%

Ha jól értem: nem jelentkeztél be, ezért elvették, emiatt pedig nem fogsz tudni bejelentkezni, pedig elvárják tőled.

Csak nekem nem áll össze?

2021. márc. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Holnap elvileg már vissza kapom a telómat!
2021. márc. 20. 20:14
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

És fel sem merült benned, hogy órád lenne?

Ilyenkor mindig le vagyok pontozva, de egyszerű kérdésem lenne: Mivel alapoztad meg ezt a magas okú bizalmatlanságot?

2021. márc. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Előzőnek: gondolom az esetek többségében nincs akkor órája és lehet mellé az időt se figyelte 🤷
2021. márc. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
#7: Igen, tudom, ez úgy működik, hogy a tanár rádír messenger-en, hogy itt a link, óra, most! Persze...
2021. márc. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%

A szüleid fogyatékosok.

Ha elveszik a telefont ne csodálkozzanak ha nem leszel töri órán.

Az ilyen szülőkkel nem lehet mit kezdeni.

Ha szájbabszod őket még te leszel a kcsög.


Bírom az ilyen szülőket csinálnak egy gyereket és mindenért bsztatják

2021. márc. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

Előző!

Valószínűleg a következő órájára visszaadták neki. Az meg, hogy figyelmetlen és emiatt egy rövid idejű büntetést kap, az miért baj?

2021. márc. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!