Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most a 2 hetes lezárásnak...

Most a 2 hetes lezárásnak vége? Nyitva van minden bolt?

Figyelt kérdés
2021. márc. 23. 07:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs. Egy héttel meg lett hosszabbítva a zárás. Jelenleg még nem tudni, hogy lesz tovább, e héten jelentik be, hogy jövő héten nyitnak-e vagy sem.
2021. márc. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. márc. 23. 07:51
 3/18 anonim ***** válasza:
33%
Te meg hol élsz? A csapból is az folyik hogy a 3.hullám csúcsa van.
2021. márc. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Számítottam egy ilyenre :D direkt kerülöm a covid híreket, meg van a saját bajom
2021. márc. 23. 08:28
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
Én sem olvasom a Covid híreket, mert kerülöm a negatív dolgokat, amennyire csak lehet... Szánalmas már komolyan. 26n
2021. márc. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Ugyanaz van, mint márc 8 után. Péntekre meg kitalálják, hogy mi legyen a húsvéttal. A németek most nagyon bekeményítettek, nem lehet sehova se menni. Ha nálunk hoznának ilyen döntést nagyon kiakadnék, mert több mint egy éve nem jártam otthon a szüleimnél, a szülővárosomban és most lehetőségem lenne hazamenni 5-6 napra.
2021. márc. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ez csak egyre nehezebb lesz és mindenkinek nehéz. Már az én türelmem is elfogyott, ami nagy szó. Meg tudom érteni a bezárásokat, de körülöttem rengeteg covidosról hallok, akkor mi értelme a bezárásoknak, ha ugyanúgy terjed?
2021. márc. 23. 09:08
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Nagy bezárásról nem igazán beszélhetünk. A szépségipart és kisebb szolgáltatókat csinálták most ki. Az élelmiszerboltokban, meg a barkács üzletekben most is rengetegen vannak, de nem mehet lovasedzésre a gyerek, ami szabadtéren van és legalább 20m-re van az oktatótól, mert az is szolgáltatás. A dohánybolt is nyitva van, pedig cigi sem létszükséglet.
2021. márc. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
32%

Attól hogy rossz a helyzet, nem vonhatod ki magad mert pórul jársz. Nem követed a híreket, nem tudsz az aktuális szabályokról, aztán jól megbírságolnak valamiért.

Szívás de ez van, nyavajgással jobb lesz?

Amúgy meg az ostoba kérdések helyett nézz mondjuk utána a dolgoknak, ha már oltogatni képes vagy...

2021. márc. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem érdekelnek a covid hírek, akkor minek teszel fel róla kérdést?

Élj tudatlanságban.

2021. márc. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!