Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más is nagyon egyedül érzi...

Más is nagyon egyedül érzi magát ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

19 éves elsőéves egyetemista vagyok, előző félévben kezdtem járni egy tőlem távoli egyetemre. Itt kezdtem el kapcsolatokat építeni, itt találtam barátokra és egy egész szoros haveri társaságra is. Még a korábbi középsulimból is van egy-két barátom, akikkel tudtam találkozni még a tavalyi karanténidőszakban.

Most viszont nemrég elköltöztünk egy olyan községbe, ami mindkét helytől távol van (több mint 200 km-re), és ahol abszolút senkit sem ismerek, akivel találkozhatnék. Tudok beszélgetni a többiekkel neten, de semmi nincs velük, mindenki ugyanebben a helyzetben van, mint én. Annyit tudunk mondani egymásnak, hogy tartsanak ki, mindjárt vége, de már nem tudom, vége lesz-e egyáltalán, vagy ha igen, mikor. Nagyon egyedül érzem magam, még akkor is, ha van kivel beszélgetnem, mert valójában egyáltalán nem tudunk beszélgetni semmiről.

Más is van ilyen helyzetben? Hogy küzdötök meg vele? Bármi tanács? :D



2021. márc. 23. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
dobj be mindennap valami témát. Mit tudomén mit pl: kisgyerekkori emlékek kinek milyen van?jó-rossz ? mesélje el. Esetleg kiskori fotók jókat lehet rajtuk röhögni :),vagy ki mi volt a farsangon anno? kedvenc zenekar,Miért pont az?Hogy lett rajongó? Ezekhez mindhez hozzá lehet szólni..
2021. márc. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Bennem csak a párom tartja a lelket. Barátaimmal is ritkábban beszélek.
2021. márc. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyanez van. Már szinte egyáltalán nem is beszélgetek a barátaimmal, mert nincsen miről... mindenki otthon döglődik, órákat görnyed a gép előtt távoktatás címén, mindenki tanul, mindenki alszik, filmet néz, esetleg elmegy sétálni stb. Semmi érdemleges, érdekes, különös, szórakoztató stb. nem történik senkivel és igazából minden nap teljesen egyforma, monoton. Lefoglalom magam itthon ezzel-azzal, de nagyon hiányzik a társaság, a barátaim, a szaktársaim vagy csak random emberek, az egyetem, a könyvtár, a kollégium, kávézók stb. Én is messze élek a barátaimtól, a lakhelyemen igazából nincsen senki és semmi, mintha valami elszigetelt lakatlan szigeten élnék kb. Borzalmas, már nagyon várom a végét.
2021. márc. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
91%
Én is nagyon el vagyok kenődve már a helyzet miatt. Mi Teamsen vagy Zoomon, Messengeren szoktunk csoportosan kamerával beszélgetni, illetve iszogatni néha. Azért nem kárpótolja a személyes találkozót, de egy B megoldásnak nem rossz. Illetve szoktunk Honfoglalózni is egymás ellen.
2021. márc. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!