Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magamnak való vagyok,...

Nagyon magamnak való vagyok, hogyan ismerkedhetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok. Lassan 10 éve csak dolgozni járok és havonta 1 szer mozdulok ki amikor általában minden dolgomat elintézem az adott hónappal kapcsolatban(bevásárlás,fodrász,ügyintézés,stb-stb), a maradék időmet teljesen a számítógépezés 'kockulás' anime játékok világ híreinek böngészése stb tölti ki.


Nincsen egyetlen barátom sem és sohasem volt. Barátnőm sem volt soha(bár igaz lehetett volna csak nekem nem tetszett sokaknak a közeledése) . Munkahelyen sem vagyok igazából jóban senkivel, tartom mindenkivel szemben a távolságot amennyire csak lehetséges, a nap többi részében abszolút nem beszélek senkivel,szabadnapon meg az egészet a számítógép(leszámítva persze takarítás,főzés,tisztálkodást de értitek).


Utóbbi időben viszont felmerült bennem az igény hogy mégiscsak jó lenne ha kitudnék alakítani kapcsolatot egy lánnyal hosszútávon nem lehet egészséges ez a magányos életmód amit folytatok,kifejezetten amikor kimozdulok és látok gyönyörű fiatal lányokat hogy bárcsak az egyik a barátnőm lehetne.


Nincs semmi szociális hálom,mondhatni nem ismerek senkit,és engem sem ismer szinte senki. Így nem tudom hogyan kezdhetnék neki az ismerkedésnek, egyetlen haverom van akivel néha-néha beszélgetek az ő tanácsával viszont nem értek egyet, hogy töltsek fel facebookra meg instára képeket magamról és kezdjek el random ráírkálni lányokra/nőkre hátha lesz belőle valami...Nekem nagyon nem tetszik ez a ötlet, kétlem hogy nagyon díjazná bárki is ezt a 'módszert'


Szóval ha lenne rá egy lehetőség mindenképpen élőben szeretnék ismerkedni(főleg 18-23 év közötti lányokkal), de mégis hogyan teljesen tanácstalan vagyok, nem tudom hogyan kezdjek bele ennyire minimális tapasztalattal meg elzárkozás után, fogalmam sincs.

Mit tudnátok tanácsolni, van e kiút ebből a helyzetből amibe sodortam magam?



2020. febr. 11. 20:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%

Pedig nem mond hülyeséget a haverod.


Oké, nem kell végletekbe elmenni, de ha tényleg fent tartasz egy szociális platformot (lásd: Facebook, Twitter, Tumblr, Instagram, stb.) akkor azzal (is) tudsz magadról kiépíteni egy imidzset.


Ne légy antiszociális a kollégákkal, kezdj velük beszélgetni (ne random, hanem ahogy hozza a sors) és hidd el, ők meg fognak nézni valamelyik oldalon. Ha ez a folyamat meg van, kiépítettél egy ismerettséget.


Keress Facebook csoportokat, járj el kicsit többször otthonról. Minnél többször vagy nyilvános területen annál kevbésbé leszel görcsös.


Ezeket a lépéseket mindenképp teljesítened kell, ha szeretnél valakit magad mellé, mert a legtöbb lány nem fog érdeklődő lenni egy antiszociális karakterrel. Lássák rajtad, hogy van életed, tudsz mit mesélni magadról, vannak céljaid, és mond el miket értél el (dicsekvés, kérkedés nélkül).


Ha most összejönnél egy lánnyal, de nem tudnál mit mesélni magadról, az mindennél kellemetlenebb lenne.

2020. febr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez borzasztóan hangzik!


De nem vagy elveszve, szerencséd, hogy csak 30 vagy, és nem 40!

Vidd el otthonról a számítógéped!

Vidd el édesanyádhoz, vagy dobd ki, de otthon ne legyen hozzáférhetö!

Ez kábítja azzal az agyad, hogy otthon valami értelmeset csinálsz, kôzben elment a 10 legértékesebb éved az életedből!

Kezdj el sportolni, futni vagy úszni, ettől jobb lesz a kisugárzásod, önbozalmad, energiaszinted. Heti két-három alkalommal.

Attól függően, hogy milyen városban vagy, keress közösségi program lehetőséget, lehetőleg olyat, ahol hosszabb időt töltenek el egymással, kicsit próbára teszik, megerőltetik az embert, túrázó klubok, barlangász egyesületek, hegymászók, viaferraták, kerékpáros egyesületek stb.

Menj el minél több ilyenbe, a kockulás kiiktatásával rengeteg időd fog felszabadulni.

De mehetsz táncsoportba is, csak az nem teremt olyan bajtársias hangulatot, mint mondjuk a barlangászat. Viszont sok nő szereti.

A fentiek mellett kiegészítőnek jó lehet.

Ha van valamilyen vallásod, azt is előszedheted, Isten felé fordulás, belső béke megtalálása! Fontos, hogy ne külső hatásokon múljon a lelki békéd, hanem stabil legyél, ebben ez segíthet. Kockulás helyett erre is lesz időd.

Aztán, ha magadra találtál, élvezed ezeket a programokat, egy nőt is fogsz találni.

És regisztrálj a túratárskereső oldalra (párkeresők szerveznek közös túrákat).

Ha ezt megteszed, és nem válsz görcsössé, és megtanulod a kockuláson kívúli életet is élvezni, lesz barátnőd! Rajtad múlik!

A gépet tényleg távolítsd el otthonról, de balahol azért rövid időre legyen hozzáférhető!

40F (családdal, feleséggel)

2020. febr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
Online társkeresőre regisztrálj. Amúgy néztem egyet azon, hogy neked ennyire fiatal lányok kellenének? :O Hát, nem vagy semmi. Egész más világ, éretlenebbek nálad, hiába nincs nagyon tapasztalatod az emberek terén, de akkor is, nem hinném, hogy ennyire fiatal lányokkal kezdeni 30 évesen jó dolog. Bár tulajdonképpen sok olyan kapcsolat van, ahol 10 év körül van a korkülönbség... Inkább az a furcsa, hogy eleve kizárod a saját korosztályodat. Miért ne lenne jó neked egy 28-30 éves nő, vagy akár csak egy 25 éves?
2020. febr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen szociális képességekkel szerintem nehéz lenne a fiatal bulizós időszakukat elő lányokkal kezdeni.
2020. febr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Èn ugyanez vagyok csak lányba.


Viszont èn próbáltam ismerkedni pasikkal de olyan dilisek találtak csak meg, hogy inkább a magány. 🤷‍♀️

2020. febr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
22%

Már bocs, hogy eltérek a témától, bár már válaszoltam, de azon is jót nevettem, hogy gyönyörű lányra vágysz. :)

Ha egy lány írná azt, hogy mikor gazdag pasikat lát, bárcsak az egyik a barátja lehetne, akkor bezzeg jól le lenne hurrogva, hogy miért csak egy gazdag lenne jó neki. Ugyanez nálad, miért kéne neked gyönyörű lány? :D És még fiatal is legyen?

Legyen elég neked egy csúnya, kövér 30-as nő.

2020. febr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

1-es

Nem úgy kell elképzelni hogy soha egy szót nem beszélek a kollégákkal,inkább hogy én abszolút nem vagyok nyitott irányukba,ök sokat mondanak magukról személyesebb dolgokat is,míg én teljesen elzárkozok csak a munkáról szeretek beszélni de nincs akarat részemröl ismerkedni úgymond nem áll érdekemben csak pont annyi hogy elfogadható munkatársi viszony fenn álljon se több se kevesebb. Facebookon azért jópáran bejelöltek de rajtuk kivül és a rokonságomon kivül(plussz egy haver) abszolút nincs senki és magával rokonokkal még úgysem tartom a kapcsolatot.


Mindenesetre megfontolom a tanácsod és a jövöben jobban kihasználom a szociális platformok által nyújtott lehetöségeket ha szerinted sem hülyeség,illetve haverom sok barátnöt szerzett úgy szóval csak lehet benne valami.


Nem szoktam céltalanul eljárni otthonról,de egyáltalán nem szorongok nyilvános helyen de ha ismerkedésröl lenne szó tuti stresszes lenne számomra ezért is hajt valamennyire a változás felé mert kilépni komfortzónámból sokat segíthetne rajtam,szembe nézni félelelmeimmel.


Nem igazán van életem a kockulàson meg vagyongyüjtésen/gyarapitason kivül.


Jó lenne összejönni egy számomra tetszö lánnyal biztosan tanulhatnék fejlödnék utánna mégha csalodás is lenne a vége.

2020. febr. 12. 10:50
 8/20 A kérdező kommentje:

2-es

Egyszer voltam számítógép nélkül vagy 1 napig 2 éve de olyan rossz magányérzet tört rám mint soha talán életem egyik legrosszabb pillanatának éltem meg.


Ennek ellenére szerintem meglennék számítógép nélkül hosszabb idön át is,csak ugye nincs semmi más amivel kitudnám tölteni az idömet. Illetve annyira nem hiszek a dologban vagyis kétlem hogy ennyire radikális változás jót tenne nekem, ellenpéldának tudnám mondani hogy hugomnak van egy hasonloan kocka ismeröse mint én,mégis rengeteg barátnöje volt az elmúlt 10 évben, az más kérdés hogy egy kapcsolata sem tartott tovább mint 1 hónap és elég depresszios hogy sohasem lesz tartos kapcsolata mert mindig ott hagyják pár hét után.


Jelenleg nem sportolok semmit teljesen elzárkozottan élek és kinti életet nem igazán élvezem kissé frusztrál hogy sok szép fiatal lány és nekem még egy olyan barátnöm sem volt ezzel szemben ha nem látom nem fáj ez is benne van.


Ezt leszámítva elég jól érzem magam így,kényelmes,nyugalmas, nincsenek problémáim gondjaim ezenkivül mondhatni sinen van az életem, csak néha már unalmas és hiányzik amit csak egy szép fiatal lány tàrsasága tudna megadni

2020. febr. 12. 11:25
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Én azért választottam a gaminget, mert a valódi emberektől soha nem kaptam szeretetet, csak bántást, megalázást.

Hidd el nem a számítógéppel van a baj. Rengetegen barátnő mellett csinálják ugyanazt mint te vagy én. Személyiségbeli problémák lehetnek. Rossz szülői minta, rossz gyerekkor, traumatikus élmények, pszihés gátak stb. A párkeresésnek, szexnek ugyanolyan természetes dolognak kéne lennie mint az evésnek, ivásnak. De ha gyerekkorodban pl. vallás vagy egyéb dolgok miatt kialakítanak benned egy torz képet, akkor az embernek nem marad más, csak a virtualitás. Tudom, mert én is ebben a helyzetben vagyok, csam 5 évvel fiatalabbként.

2020. febr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

54%-os

Azért zárom ki az idösebbeket 25+ mert külsöre abszolút nem tetszenek annyira mint a fiatalabbak, nem sok értelme lenne összejönni ha nem vonzódok hozzájuk és közben fiatalabb lányok után csorgatnám a nyálam csúnyán mondva,tehát az elején vmi kémia vonzalom elvárható ha nincs értelmetlen. Illetve nem ugyanazt keressük szerintem,ök már teljesen kiélték magukat és szeretnének megállapodni,komolyabbat akár egy gyereket is. Míg én teljesen tapasztalatlan vagyok és semmiképpen sem szeretném magam elkötelezni rögtön,egy fiatal lánynál müködhet de egy 30 éves nö nem hiszem hogy dijazná várjunk még 5-6 évet legalább csalàdalapitásig pl.

Meg aztán lehet köztük elvált vagy gyerekes is,nyilván nálam ilyenek nem játszanak.

30 éves vagyok,teljesen önellátó,181cm 85 kg,átlagos külsöre,bö megtakaritásokkal. Nem hiszem hogy egy 30 éves csúnya kövér nö illik hozzám amit te ajánlgatsz.

Tudod én nem vallom hogyha ló nincs jó a szamár is,annál rosszabbat el nem tudok képzelni hogy olyasvalakivel legyek együtt aki nem tetszik,inkább életem végéig egyedül mint olyan valaki mellett lennem aki kifejezetten taszít vagy nem vonz.


Annyit füznék még hozzá hogy itt a környéken egy 45 éves férfi otthagyta feleségét és gyerekeit egy 21 éves lánnyal kezdett kapcsolatot ,az a férfi alacsony pocakosabb meg elvált több gyerekkel, mégis talált egy fiatal barátnöt.

Az életben környékben sok ilyenröl hallok.


Akkor miért is ne lehetne nekem is? Nem vagyok elvált,független vagyok,egészséges, jobban is nézek ki STB, lehet nincs olyan szociális skillem de ha ilyen emberek sikereket tudnak elérni én miért is ne tudnék hasonlókat.

Szóval nagyon undok hozzászolasod hogy érjem be olyannal Ami nekem nem felel meg.

Nem fogom

2020. febr. 12. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!